0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-26 %
LYFZOUS 2017 лято ретро Джинсовое жената рокля Рокля дизайн blue принт срастване рокля без ръкави женски Vestido

LYFZOUS 2017 лято ретро Джинсовое жената рокля Рокля дизайн blue принт срастване рокля без ръкави женски Vestido

BGN 44.00
BGN 59.23
Продуктът е наличен

Налично


[xlmodel]-[custom]-[37671]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Информации за Производот
име : cheongsam фустан
Уп : A8126
Дебелина, Индекс : Конвенционалните
Еластичноста На Ветер : Никој
Тенок индекс : умерена
Мекост Индекс : Мека
Инструкции за перење : 30 степени перење
Не кајгана, виси сува, не хемиско чистење
Пеглање на максимална температура од 110 степени
[xlmodel]-[size]-[9999] Големина на Табела
Мерење Во CM Големина Биста Половината Задните должина Рамо Пред Должина Полите S 88 80 85 34 80 104 M 92 85 85 36 80 L 107 98 90 85 38 80 112
Мерење Во Инчи Големина Биста Половината Задните должина Рамо Пред Должина Полите S 34.6 31.5 33.5 13.4 31.5 40.9 М 36.2 33.5 33.5 14.2 31.5 42.1 L 38.6 35.4 33.5 15.0 31.5 44.1
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[37617]
[xlmodel]-[custom]-[37617] Нашите Услуги
Искрен управување со
Со нетрпение очекувам да win-win бизнис со вас
Известување
Ве молиме контактирајте со нас ако сакате да се одржи голем odder или треба ОЕМ .
ние ќе ви даде голем попуст ако вашиот odder е голем
Плаќање
Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.
Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.
За испорака
1. Во светот превозот .(освен некои земји и APO/FPO)
2. Подготовка на Време : ние треба 3-5 дена да се подготви вашата нарачка според
на нашите број ous наредби секој ден.
3. Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во ,
ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор,
Ве молиме да забележите ни нова адреса.
4. За Царина
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист,Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.
Ве молиме да се разбере,сепак,царина е надвор од нашата контрола
ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса.
Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.
5. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.

Параметри на продукта

Размер:
S, M, L
Пол:
Жени
Вид На Модела:
Мозайка
Силует:
А-Линия
Стил Ръкави:
С спущенным рамо
Сезон:
Лято
Стил:
Реколта
Дължина ръкав(см):
Без ръкави
Украса:
Бутон
Дължина На Роклята:
Над Коляното, Мини
Отвор на вратата:
Двуслойни
Материал:
Памук
Номер На Модела:
10754
Талия:
Натурални
търговска марка:
ЛИФЗУС
Сезон:
Лято
Размер:
Plus Size,S,M,L
Използването на:
Ежедневни, Градинска Облекло, Мода, Популярност
Характеристика:
Всички матчовое мозайка шиене
robes femmes:
vestidos de mujer
vestidos de mulheres:
vestir vestido de damas
Стил:
Ретро
Основният състав на тъканите 2:
Лиоцелл
Основният състав на тъканите:
Памук
Цвят:
Ретро Син

Продукти в категория