0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-35 %
Уен ръчно рисувани обувки дизайн по поръчка хамбургер мъже, жени Висок Връх платно маратонки коледни подаръци

Уен ръчно рисувани обувки дизайн по поръчка хамбургер мъже, жени Висок Връх платно маратонки коледни подаръци

BGN 78.00
BGN 120.00
Продуктът е наличен

Налично


Најдете Ги Вашите Чевли Големина
ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД :
МЕРКА ВАШИТЕ СТАПАЛА е единствениот правилен начин да го изберете вашиот големина
Ве молиме носат чорапи за да се измери метри должина.
Ве молиме запомнете да го изберат правото големина со мерење на нога должина.
ЧЕКОР 1 : исправи се на тврда површина со твоите пета против ѕид;
ЧЕКОР 2 : Ставете ја вашата нога на парче чиста хартија снимени на кат;
ЧЕКОР 3 : Марко најдолгиот дел на ногата (познато како пета-да-пети должина) на хартија. Повторете со другата нога, како десно и лево големини може да биде различен;
ЧЕКОР 4 : Мерка должина со владетел и да се најде на големината во табелата подолу.
Вен чевли е Унисекс.Големината опција е за MENS НИ големина, ако се носат Женска големина,ве молиме да ги конвертирате вашите големина во (MENS НАС) големина од мерење.
Изберете големина поголема отколку на вистински cm мерење за МАСТИ нозете или ќе сакаат да носат повеќе лабава.
Воведувањето На Производи
Рачно насликани чевли, исто така, е наречена Графити чевли. Уметникот бои на чевли во полна боја со рака, со користење на специјални пигмент. Дизајнот може да биде сè како аниме, цртање на вистински човек, пејзаж, растенија, ликови, итн. Рачно насликани чевли се не само уметнички дела, но исто така и од практична употреба.
Вода доказ пигмент се користи за сите чевли на Вен, па може да се мијат чевли, но ве молам НЕ четка боја силно или користите било кајгана, машина за перење не е дозволено.
Рачно Насликани Чевли
Бели Чевли
Процесот На Сликата
Земете Кајгана чевли, како на пример :
1. Се нацрта скица
2. Пополнете скица со боја
3. Елаборат дизајн
4. Заврши
Вовед За Да Се Перење Рачно Насликани Чевли
1. Се впие чевли со вода;
2. Миење на чевли со регуларни сапун или детергент;
3. Исплакнете ги сапун или детергент далеку со бистра вода;
4. Капак на чевли' површината со ткива пред тие да се исуши, ова е да се спречи боја од исчезнува под сончева светлина.

Параметри на продукта

Обувки Размер:
9.5, 9, 8.5, 8, 7.5, 3.5, 4, 4.5, 5, 6, 6.5, 7
Отдел Име:
Възрастен
Тип Спортни Обувки:
Обувки За Скейтборд
Подкладочный Материал:
Платно
елементи:
тотем
Пол:
Мъже
Номер На Модела:
N0010
Характеристика:
Въздействие resistance,Thermal,Waterproof,Breathable,Shock-Absorbant,Hard-Wearing,Anti-Slippery,Light,Balanced,Support,лек,впитывающий пот, инкапсулированный
търговска марка:
Жировик
Ширина На Обувката:
Среден(B, M)
Стил:
Класика
Ниво На Практика:
Професионален
Материал Стелки:
Латекс
Горната Височина:
Висок
Приложимо място:
Бетон
Горния Материал:
Платно
Вид На Шипове:
Апартамент
Тип На Затваряне:
Чрез шнурове
спортен тип:
НА ФИНАЛА EVO
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Дата На Издаване:
Лятото на 2017 година
Материал На Подметката На:
Дъвка
Характеристика:
Ръчно Рисувани

Продукти в категория