0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-40 %
2 Чифта Прекрасен Ангел Елф Уши Меки Гумени Хелоуин Cosplay Фея Чудовище, Вампир Зомбита Режийни Ушите Начало На Събитието Доставка Страна

2 Чифта Прекрасен Ангел Елф Уши Меки Гумени Хелоуин Cosplay Фея Чудовище, Вампир Зомбита Режийни Ушите Начало На Събитието Доставка Страна

BGN 9.00
BGN 15.07
Продуктът е наличен

Налично

ИНФОРМАЦИИ
2 Пара Прекрасна Ангел Елф Уши Мека Гума Ноќта На Вештерките Cosplay Самовила Чудовиште Вампир Зомби Лажни Уши Дома Настани Партија Материјали
Маска Материјал : Гума
Тип : Елф уши
Меки Или Тврди : Мека
Големина : 10см/12cm
Пакување Листа : 2 Пара Ушите
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Поради рака мерка, големината може да има 1-2 см грешка
Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика
Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање
0708090 СЛИКИ
ПРЕВОЗОТ
. Повеќето наредби ќе испрати во 2-3 Дена по исплата потврди.(Се очекува Празник и за Викенд ).Ние ќе ве информира ако ние треба повеќе време да се подготви.
.Обично,ние ги користиме Кина Пост Воздух Mail да брод предмети да се wordwilde.
. Начинот на кој се испраќаат од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ,кој нема да ја покаже било ажурирање на информации.се надеваме дека може да се разбере и да не се отвори било која спорови за не е достапно за Следење на Информации во рамките на ограничување на времето .Се надевам дека ќе може да се свесни за ова пред да се одржи редот .Се извинуваме за непријатностите тоа може да носи до вас .ВИ БЛАГОДАРИМЕ И СЕ ОДНЕСУВА. За Home Store
.
. Home Store е Злато и Професионални Насловна & Градина Снабдувачот во , регистриран и во Хонг Конг и Шенжен. Имаме сопствена фабрика да се направи на сите производи. Нашите главни производи се Насловна & Градинарски Производи , како што Кујна,Трпезариска & бар , Празнична & Партија Supplies Pet Производи, Домашен Текстил, Дома Decors, Голф стоки, Косата и Орална нега производи, Накит, Чевли и така натаму . Ние се обезбеди во светот трговија на големо и пад брод услуга за секој корисник во светот.
УСЛУГА
Совети : Ако треба прогласи ПРАВИЛНО ВРЕДНОСТ или да промените ИМЕ на ПРОИЗВОД да се направи царинење стане повеќе пригоден ,ве Молиме контактирајте со нас слободно пред испраќаат .

Параметри на продукта

Цвят:
10cm, 12 сантиметра, е 10 cm и 12 сантиметра
Тип:
Маска За Партита, Анимационни Герои
Случай:
Хелоуин
Възрастова Група:
Възрастни
Номер На Модела:
0708090
Площ На Покритие:
Горната Половина На Лицето
Материал Маска:
Дъвка
Име на продукта:
cosplay елфските уши
Цвят:
ориз
Материал:
Дъвка
Тип:
елфските уши
мек или твърд:
Мек
Размер:
10cm/12cm
Случай:
Парти
Брой:
4шт
Тегло:
appr. 20g/pc
Произходът на място:
Китай

Продукти в категория