0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-23 %
12шт прекрасен футбол свещ За сватба Baby Shower рожден ден на сувенири, подаръци полза на опаковани с PVC кутия

12шт прекрасен футбол свещ За сватба Baby Shower рожден ден на сувенири, подаръци полза на опаковани с PVC кутия

BGN 37.00
BGN 47.98
Продуктът е наличен

Налично

Тоа е одлично за свадби,тушеви,празници,било прослави и посебен ден.
Состојба : 100% Сосема нов
Пакет големина : 2.4 cm
Количина : 12pcs
Задоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање
Плаќање Преку Зачувам.(подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам)
Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел. Превозот 1). Превозот цена : Тоа зависи од тоа колку многу ќе ги нарачате.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење на Услугата Хонгконг Воздух mail 10-20 дена без следење на број Fed Ex 3-5 дена www.fedex.com ПРОЗОРЦИ 3-5 дена www.ups.com DHL 3-5 дена www.dhl.com Кина се регистрирани воздухопловната 18-28 дена www.ems.com.cn Хонгконг регистрирани воздухопловната 18-28 дена www.hongkongpost.com 3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде од 3 до 5 работни дена. Политика на враќање Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 30 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Параметри на продукта

Случай:
Брой КОМПЮТРИ:
10шт
is_customized:
Yes
търговска марка:
Д-р трэйд
Модел:
Булката И Младоженеца
Материал:
Свещ
Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)
Тип:
Други Празнични Аксесоари

Продукти в категория