0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
SZS Hot 24Pcs Chic Коледа Baubles Tree Plain Glitter КОЛЕДА Ornament Топка Decoration лилаво

SZS Hot 24Pcs Chic Коледа Baubles Tree Plain Glitter КОЛЕДА Ornament Топка Decoration лилаво

BGN 6.02
Продуктът е наличен

Налично


*Практична 24 Pcs Шик Божиќ Baubles Дрво Обичен Сјај БОЖИЌ Украс Топката Декорација Виолетова
24 Pcs Шик Божиќ Baubles Дрво Обичен Сјај БОЖИЌ Украс Топката Декорација Purple Color : Виолетова
Материјал : Пластика
Топката Обемот : app 30мм
Количина : 24pcs
Тежина : Околу 57g(24pcs една кутија)
Пакетот вклучува :
24 x Божиќ Украс Топки
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.

Параметри на продукта

Продукти в категория