0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-26 %
Фалшиви мъх миниатюрна градина украшение САМ Гъба занаят гърне Фея изкуствена трева трева за сватба коледно парти декорация на дома

Фалшиви мъх миниатюрна градина украшение САМ Гъба занаят гърне Фея изкуствена трева трева за сватба коледно парти декорация на дома

BGN 2.00
BGN 2.69
Продуктът е наличен

Налично


Лажни Мов Минијатурната Градина Украс DIY Печурки Занает Тенџере Самовила Вештачки Косилка за Трева за Божиќ Свадба Партија дома Декорација
големина : 15cm*15cm
пакет содржи : 1pcs
Поддршка Кредитна картичка,Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western union Трансфер. Ако сакате да се плати преку друг метод,ве молиме контактирајте со нас преку trademanager или е-пошта.
Во повеќето случаи,купувачот не треба да плаќаат никакви царински.Ние ќе го пријават како подарок и пониската вредност за да се избегне данок. Но, понекогаш во некои земји,царинскиот службеник може да биде стриктна.Ние не сме одговорни за било царинска такса; ве молиме проверете на царинската политика на свој место.Ако треба да се плати царински давачки,тоа е вашата должност да вашата земја;купувачот треба да се разбере оваа ситуација.Искрено се извинуваме за сите непријатности.
Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме оставете 5 Stra повратни информации. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.

Параметри на продукта

Случай:
Парти, Абитуриентски бал, Свети Валентин, Великден, сватба, Хелоуин, Коледа, сватба и участие, Ден за защита на децата, Нова година
Модел:
Цвете, Плътен Цвят, Завод
Номер На Модела:
А111
is_customized:
Yes
Материал:
/

Продукти в категория