0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-26 %
100 бр./лот Бяло лазерно рязане на cupcake опаковки дантела торта Купа тайна Сватба, Рожден Ден Hoilday Party Доставки Home Decoration Tools

100 бр./лот Бяло лазерно рязане на cupcake опаковки дантела торта Купа тайна Сватба, Рожден Ден Hoilday Party Доставки Home Decoration Tools

BGN 20.00
BGN 27.18
Продуктът е наличен

Налично


Карактеристики : Боја : Беж/Бела/Виолетова/Розова/Црвена(За опција) На база Кол : 5.3 cm/2.08" топ Кол : 8cm/3.14" Материјал : Хартија Совети : Сите бои се покаже модата и благородништвото. Совршен за ставање колачи, cupcakes ,cookie итн. Одговара за свадба, крштевка, годишнина, ангажирање, birthday (роденден), бебе туш, ноќта на вештерките или Божиќ настан. Тие пристигнуваат рамен спакувани и се многу лесно да се собраа,не може да се стави во печка.

Параметри на продукта

Модел:
Плътен Цвят, Растение, Цветя, Райета,
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
обвивка за кифли
Материал:
Картон

Продукти в категория