0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-4 %
30шт акрилни кристално чисти мъниста полилей венец сълза осмоъгълна нишка виси завеса дървета страна на сватбени декорации

30шт акрилни кристално чисти мъниста полилей венец сълза осмоъгълна нишка виси завеса дървета страна на сватбени декорации

BGN 26.00
BGN 27.18
Продуктът е наличен

Налично


На Акрилик Стакло Лежиште може да игра важна улога во вашиот centerpieces или кристал свадба дрвја, Секој мушка се поврзани со Chrome прстени.
Состојба : Одделение А акрилик
Боја : Јасно боја, како слика покажува
големина : 18cm
должина : околу 15.5cm
Пакет се вклучени : 30pcs насоки по пакет
Answer : ___________________________ Note :
*Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
shippment
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршен.
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
1.Ние сме свесни дека е тешко да се купат преку Интернет,
и ние навистина сакате да бидете среќни со купување .за да се избегне недоразбирање ,
Ве молиме контактирајте со нас прво кога имате било какви прашања пред да го притиснете копчето "купи тоа сега" или да конкурираат.
2. Ако најдете има било каков проблем, по што доби објект,мора да контактирате со неисправни фотографии во рамките на 3 дневна ,ние ќе се потрудиме да го решат прашањето за вас .othervise ние нема да прифати било враќање или надоместок.Ви благодариме за вашето разбирање.
3. Ние прифаќаме наплата или Враќање, ако тоа е нашата вина, сепак објект треба да започне назад во рок од 3 дневна по што доби тоа,сите врати ставки треба да биде во оригинална состојба
се враќа политика
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.

Параметри на продукта

Случай:
Рожден Ден, Парти,Сватба И Годеж, Сватба
търговска марка:
ТЯНЬЦЗЮАНЬ
Модел:
Няма
Размер:
L
Номер На Модела:
XX100612P30
Материал:
Акрил
Случай:
сватба рожден ден на Коледа
Размер:
18 см
Форма:
Кръг
Брой:
30шт
Тегло:
300 г

Продукти в категория