0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Безплатна доставка до 10 м / лот сватбен фон арка 75 см ширина чиста кристална органза плат за сватбена украса Безплатна доставка

Безплатна доставка до 10 м / лот сватбен фон арка 75 см ширина чиста кристална органза плат за сватбена украса Безплатна доставка

BGN 10.40
Продуктът е наличен

Налично

метар Име : свадба позадина лак 75см Широк Кристално Чиста Organza Ткаенина За Свадба Декорација 10m/многу Бесплатен Превозот Големина : 75см ширина*10m должина,тука се продава цената за 10m цена.
За свадба декорација и дизајн на куќи, сводови, булчински комора, маршута водич, скалите, свадба автомобили, коридор нови домови, изложба, банкет, облекување цвеќиња, исто така може да се користи за чување на декорација, градинка во училницата и цвет продавница. Се чувствуваат свиленкаста, на Gyrosigma јасно, светла боја, и значително се декоративен ефект. Свадба стол цвет
Свадба лак
Свадба позадина ѕид
Добредојдовте фаза биро табела

Параметри на продукта

търговска марка:
SPR
Номер На Модела:
150см
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)
is_customized:
Yes

Продукти в категория