0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
YAY Mylar Balloons for New Year Christmas Wedding Birthday Graduation Bridal Shower Engageme Празник наздраве decoration ideas

YAY Mylar Balloons for New Year Christmas Wedding Birthday Graduation Bridal Shower Engageme Празник наздраве decoration ideas

BGN 5.12
Продуктът е наличен

Налично


Превозот
Нормално нарачки под $7.00 ќе бидат испратени преку кина пост обичен мал пакет плус (без следење на број и следење на информации), тоа може да потрае до 39-75 дена да бидат испорачани. Ве молиме да бидете трпеливи чекате на вашиот парцела.
Нарачки на повеќе од $7.00 ќе бидат испратени преку регистрирани воздухопловната (со следење на број и следење на информации). За меѓународни пакети, може да потрае до 20 -60 дена да бидат испорачани.
YAY Mylar Балони за Нова Година, Божиќ Свадба, Роденден, Матура Булчински Туш Engageme Прослава овации декорација идеи
Треба Inflator ?
# Материјал : Гравури
# Функција :
Може да се користи постојано.
Не треба екстра јазол, запечатување автоматски.
# Апликација :
Корисни како декорација за Нова Година, Божиќ, Свадба, Роденден, Матура, Булчински Туш, Ангажирање Оркестарот
и фото реквизити за вас и за вашите гости!
#YAY Сет вклучуваат
буквата Y, A, Y
star 2 парчиња
Шампањ 1 парче
Goblet 1 парче
# Рамен Големина На :
Писмо балон секоја големина прибл. 16 инчи.
Шампањ и goblet големина прибл. 16 инчи.
Ѕвезда големина прибл. 10 инчи.
# Модел/Боја :
↓↓↓ Инфлацијата Методи ↓↓↓
↓↓↓ Разбивам Методи ↓↓↓
# Совети : Поради балони специјални производи, во долго време транспорт, неизбежно ќе има течење. Ако тоа е, може да се земе леплива лента на истекување место. Ако се уште не може да се користи, ве молиме контактирајте со нас. Да ја наполните фолија балон мора да биде полека, може да се наплаќаат со пумпа за 90%, а потоа преку слама удар, лесно да се контролира јачината на звукот, за да се избегне пукна балон. Ако има два слоја на фолија леплива, ве молиме престане да полнење, посебно на два слоја со рацете нежно, бидете сигурни дека покрај нив, така што може да продолжи полнење. Остри предмети, валкани кат, директна сончева светлина и тешко притиснете балон ќе се лесно да се оштети или пукна балон.

Параметри на продукта

Случай:
Ден на свети Патрик, Рожден Ден, Хелоуин, парти, преместване на дома, абитуриентски бал, годишнина,Нова година, сватба и годеж, Великден
търговска марка:
Юниквин
Номер На Модела:
Q-15
Модел:
Звезда, Писмо
is_customized:
Yes
Материал:
Алуминиево Фолио
Плосък размер:
около 16 инча
Подходящи за сватба:
Булчински Душ Сватбен Декор
Подходящ за NewYear:
Коледа
Подходящ за партита:
Рожден Ден На Бала

Продукти в категория