0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
X-Забавна Играчка Страшен Убиец Плюшено Мече Маска За Възрастен, Зъл Психо Хелоуин Костюм На Карнавалните Костюми, Пластмасова Маска

X-Забавна Играчка Страшен Убиец Плюшено Мече Маска За Възрастен, Зъл Психо Хелоуин Костюм На Карнавалните Костюми, Пластмасова Маска

BGN 19.17
Продуктът е наличен

Налично

X-СРЕЌЕН Страшно Убиец мечето Маска Возрасни Злото Психо ноќта на Вештерките Костим Фенси Облека Пластични Маска
x-среќен маски се направени од 100% еко-пластика. Нашата маска имаат само еден возрасни големина, Една големина одговара на повеќето. Пластични маска е тешко и лесно да се стави,може да се види преку маска за очите и носот е дупка. Нашите маски се одлични за Маскарада Партии, Костимот Партии, Карневал, Божиќ, Велигден, ноќта на Вештерките или на кои било други лица. Уживајте во вашиот момент со X-Среќен Играчка. Уникатен и моден дизајн Погоден за : партија, cosplay, декорација, фестивал, бар,ноќта на вештерките,божиќ,гонет куќа итн Како подарок за вашите пријатели или за себе Материјал : Еко-ПВЦ Тежина : 20g (прибл.) Боја : Како на сликата покаже Кол : 1 Компјутер
Ние брод вашата нарачка преку стандард превозот во приоритет. Во меѓувреме,исто така можете да изберете и други превозот методи, ако тоа е avaliable. Објектот ќе биде испратена до твојата адреса наведени во . Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и поштенски код е точен. Ќе бидете известени со следење на број откако пратката е направен.
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, прифатлива начини на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ние сме во состојба да преземе било каква responsibilty за Сопствени
одложување или наплаќа данок. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
1) Го поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay. .
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена.

Параметри на продукта

Тип:
Маска За Партита, Животни
Площ На Покритие:
Анфас
търговска марка:
x-забавна играчка
Случай:
Хелоуин
Материал Маска:
PVC
Възрастова Група:
Възрастни
Номер На Модела:
Възрастен размер
Предмет?:
Маска Мечка Убиец
Цвят?:
Кафяви
Някакъв мирис?:
no
Виждате ли, когато нямаш тази маска?:
Да, отвън се вижда през отвори
Това е маска за възрастни размер?:
ДА

Продукти в категория