0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
CA0806 чудесна квадратна кутия сватбената благоволението на направи си САМ, с красив лък и катарама

CA0806 чудесна квадратна кутия сватбената благоволението на направи си САМ, с красив лък и катарама

BGN 160.00
Продуктът е наличен

Налично


големина : 65x65x38mm
хартија : 250gsm pearlised хартија
кутија боја : бела,розова,злато,тифани сина,кралска сина,сребрена
лента боја : корисникот може да избере
(Кутии се испратени во станот,па клиентите треба да се свитка нив.копчето е arched,за да се избегне оштетување на испорака,клиентот треба да лепак копчето,ние ќе испрати лепак пиштол и стапови за лепак работа.)
Ако ви е потребен квантитет, како 60pcs или 110pcs,ве молиме контактирајте ме за да ја прилагодите цена. Како и сите налози се персонализирани,обработка на време ќе се разликуваат.Обично за Производство на време е 2-3 недели. Ако имате свој дизајн,само испрати ми детални слики, и јас ќе го созд за вас. Ние исто така може да создаде beatiful појавување на стационарни вклучувајќи :
- NIELSEN картички
- Кои сакаат добро картички
- Гостин информации картички
- Место картички
- Менија
Табела Број Картички
- Седење Планови
- Бонбони Кутија
1. Ве молиме да ми кажете количината ви треба, и ставете ја вашата цел во прв план.
2. Тогаш ве молам да ми испрати вашиот word документ.
3. Јас ќе дизајн на вметнете за вас, со користење на различни украси и фонтови за да се создаде вашата посакувана покани.
4. Ќе се потврди на преглед на дизајнот.
5.Јас ќе печати на картичката и да се соберат.
6.Јас ви испрати покана пакет и да ти кажам следење на број.
Примероци може да се прилагоди. Ако сакате да видите како вашата покана ќе ви се допадне,ве молам да ми испрати вашата покана текстот,и јас ќе го направи примерок со оваа информација.Примерок на одлуки е бесплатно, ако сакате да го видите вистинското примерок,вие само треба да плаќаат за превозот.

Параметри на продукта

Номер На Модела:
CA0806
Материал:
Картон

Продукти в категория