0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-15 %
2017 Black wedding swags decorations 6 meter length wedding swag draping ice silk stage for background

2017 Black wedding swags decorations 6 meter length wedding swag draping ice silk stage for background

BGN 65.00
BGN 76.80
Продуктът е наличен

Налично


Големина : 6 метар должина (таму ќе биде околу 3-4cm грешка растојание по шиење ) Висина е околу 50 cm Функција : солидна боја Стил : кинески стил Материјал : ice свила материјал во Боја : црна (може да се прилагоди)
Совети :
1.Цената е за 1 парче
2.Големина на : Wзначи ширина, Lзначи Должина.
3.Големината е може да се прилагоди
4.Мора да постојат некои мирис кога ќе се отвори на пратката, само стави го направи тоа на ветрот, тогаш мирисот ќе исчезне, благодарение толку многу
5. Сите предмети се за вистинска снимање. Сепак, различни монитори може да предизвика бои за да се разликува малку
6. Ќе има некои навремено место по виткање и пакет, само обеси тогаш тоа wll оди далеку

Превозот Преку кина, пост, електронска пошта , ќе биде околу 30-40 работни денови во вашата земја. Ако превозот време е малку подолго, ве молиме, не купувајте на овој објект. се надеваме на вашето разбирање. ви благодариме многу. Плаќање 1. Ние брод на адресата наведена од страна на alibaba.Ако треба да ја промените вашата адреса,ве молиме промени во alibaba прво како ние само ќе брод вашата alibaba адреса. Бидете сигурни дека вашите детали адреса и име и презиме во alibaba е апсолутно точно.
2. Сите плаќања мора да се направи во рок од 7 дена по аукција е затворена.
3. Ние се даде сè што секогаш доаѓаат со задоволство гаранција : ако најдете било какви проблеми со квалитетот кога ќе добиете предмети. Ве молиме контактирајте со нас наскоро. Ние прифаќаме замена или рефундирање во рок од 14 дена од денот на приемот. Ние ќе рефундирање на куповната цена, но не превозот и манипулативните трошоци. На враќање превозот ќе биде на ваш трошок и ќе исто така, да се ре-плати за размена повторно да биде транспортирана до вас. Ве молиме имајте во предвид дека предметите да се вратат мора да биде во НОВА состојба. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на предмети! Повратни информации, Ние секогаш се добијат позитивни повратни информации.

Параметри на продукта

Случай:
Рожден Ден, Парти,Сватба И Годеж,Сватба, Коледа
Материал:
Ледената копринени тъкани
Модел:
Няма
търговска марка:
танмелуо
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
драперии Хабары
Дължина:
6 метра
Цвят:
Черен

Продукти в категория