0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
27 цветове на Панделка органза на ролка тюл прежди калъфи за столове и аксесоари за сватба на фона завеса украса на доставката, 50 м

27 цветове на Панделка органза на ролка тюл прежди калъфи за столове и аксесоари за сватба на фона завеса украса на доставката, 50 м

BGN 48.00
Продуктът е наличен

Налично


Сосема нов и висок квалитет
Ширина : Appox : 150cm(59 ") /75см(29 ")/50cm(19 ")
Должина : 50meter/ролна
1 Yard =приближно 9.1 Метри
Материјал : Organza Ткаенина
Боја : 29 боја за вас да се избере.ве молам дозволете ми да знам боја сакате. инаку, јас ќе го испратам на бело за вас.ви благодариме
Тоа може да се користи за различни украсување цели.како што свадба цвеќиња, свадба автомобил и свадба соба, свадба aisle decoraitons,Букет обвива, Подобрување на букети, Луксузно пакување, балон покажува и многу други свадба и занает користи.

Параметри на продукта

Цвят:
50 см височина 75 см в ширина 150 см ширина
Случай:
рожден ден, сватба
Модел:
Няма
Размер:
S
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
41
Материал:
Акрил

Продукти в категория