0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-28 %
38 бр./кор. Весела Коледа Снежен човек мечка стикер парти декор направи си САМ шоколадови бонбони торта скоростна печене пакет Дядо Коледа хартиени етикети етикети

38 бр./кор. Весела Коледа Снежен човек мечка стикер парти декор направи си САМ шоколадови бонбони торта скоростна печене пакет Дядо Коледа хартиени етикети етикети

BGN 3.00
BGN 4.14
Продуктът е наличен

Налично


38pcs/кутија Среќен божиќ снежен човек носат налепница партија оркестарот DIY бонбони торта кутија печење пакет дедо мраз хартија ознаки labels
38 парчиња во една кутија Материјал : Хартија.
Големина : 36mm*36mm+40mm*40mm+30мм*30мм
пакување :
30pcs/кутија
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Прирачник мерена големина. Ве молиме овозможи 1-3cm отстапување. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Ви благодариме! 100% Сосема Нов, Pls љубезно чекаат трпеливо , Ако има било какви предлози или прашања, pls се чувствуваат слободни да не контактирате , Многу ви благодариме. Сите ние искрено се надеваме дека сте задоволни секој ден!

Параметри на продукта

търговска марка:
FGHGF
Вид На Коледните Елемент:
Чорапи И Притежателите На Подаръци
Източник На Светлина:
Няма
Материал:
Картон
Модел:
Карикатура
Номер На Модела:
-
Спецификация:
Дебелина на:
Тънък
Тип:
Коледна Украса За Доставка

Продукти в категория