0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-6 %
Модерен, висок тънък момиче Бележки САМ албум карти като инструмент спрей маска модел ST141

Модерен, висок тънък момиче Бележки САМ албум карти като инструмент спрей маска модел ST141

BGN 3.00
BGN 3.18
Продуктът е наличен

Налично


Модерната висока тенка девојка Бележник DIY албум-карта во донесувањето одлуки алатка спреј маски образец ST141
- Прецизност, ласерски сече шаблони за многу детални ефекти
- Растворувач доказ : одлично со двете растворувач и водата базирани на бои
- Одвојте време за сечење frisket или ацетат маски, не софтвер на плотери потребни
- За обликување крем боја, мастило подлога, спреј, рака-насликани декорација на хартија; специјална боја ткаенина, ѕидови, мебел
- Материјал : Пластика
Големина на : 18x11.5cm
За испорака во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Освен некои земји и APO/FPO) Ние само брод да се потврди цел адреси.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр. ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! кина пост воздух mail : нормално трае од 15 - 90 работни денови да wordwide. За Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус Тоа обично трае 14-90 работни дена да пристигнат. Напомена : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус обезбеди Следење на Број, кои Само може да се следи во Кина. Ако ви е потребна за Следење на Број што може да се следи во вас локалната земја, ве молиме Изберете Превозот од Кина Пост Воздух Mail Регистриран.
epacket : 10-20 дена .
експрес : 5-10 дена.(емс 10 -20 дена)
Враќање & Наплата
ако има било какви проблеми со нашиот производ,можете да побарате враќање или враќање во рок од 7 дена по примањето на предметите. но, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против нас,ние ќе се многу среќни да ги реши вашите секој прашања
За Повратни Информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Feeback е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек.

Параметри на продукта

Номер На Модела:
ST141
Тема:
Модерна, висока съм кльощава момиче
Воспользуйся:
scrapbooking направи си сам

Продукти в категория