0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
1 бр./лот стари желания кръгли дървени гумени печати за направи си САМ scrapbooking фотоалбум украса полагане на плавателни съдове

1 бр./лот стари желания кръгли дървени гумени печати за направи си САМ scrapbooking фотоалбум украса полагане на плавателни съдове

BGN 1.94
Продуктът е наличен

Налично


Материјал : Дрво&Гума
Тежина : околу 20.0 g/еез
Големина : D : D : 4cm Максимална : 2.5 cm
Количина : 1 lot=1 компјутер печат
Забелешки :
1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

Параметри на продукта

търговска марка:
YCDBTH
Номер На Модела:
Q095
Тип:
Стандартен Печат
Материал:
Дърво
Воспользуйся:
Украса

Продукти в категория