0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Горещи САМ 100шт 19*22 мм смола ръчно рисувани Коледно дърво Flatback камък сватбени бутона K111*10

Горещи САМ 100шт 19*22 мм смола ръчно рисувани Коледно дърво Flatback камък сватбени бутона K111*10

BGN 15.49
Продуктът е наличен

Налично


Количина : 100 PCS
Големина : 19mm*22mm
Боја : се погледне на слика
Топло Совет :
1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца. 2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект. Ако имате било каков проблем, pls контактирајте со нас во секое време, ви благодариме!

Параметри на продукта

Номер На Модела:
К111*10
Материал:
Смола

Продукти в категория