0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-45 %
10шт винт сонда определя тест Аллигаторные скоби крокодиловые клипове с високо качество от неръждаема стомана Аллигаторные скоби скоби

10шт винт сонда определя тест Аллигаторные скоби крокодиловые клипове с високо качество от неръждаема стомана Аллигаторные скоби скоби

BGN 2.00
BGN 3.63
Продуктът е наличен

Налично


BI0001913
Спецификација :
100% сосема нов
Завртки за фиксирање за кабелот
Идеален за употреба во стерео апликации или со батерија/моќ терминали
Одлично за користење на тест води
Должина : Околу. 51mm / 2.01"
Боја : Сребрена
Пакет Се Вклучени :
10pcs x Крокодил Клипови
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Параметри на продукта

Дължина:
Approx. 51mm
Материал:
Висококачествен материал
Размер:
Approx. 51mm
Изолатор:
Друго
връзка:
Друго
Номер На Модела:
Крокодиловые Клипове

Продукти в категория