0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-5 %
Бърз терминал тел конектор 100шт натиснете тип 2 бита задника led лампи пружинен съединител ленти led светлина тел свързване

Бърз терминал тел конектор 100шт натиснете тип 2 бита задника led лампи пружинен съединител ленти led светлина тел свързване

BGN 14.00
BGN 14.72
Продуктът е наличен

Налично


Работна фреквенција : висока фреквенција Примена опсег : LED интерфејс тип DIN (голема / средна / мала) Облик : правоаголник Одлуки : ладно притискање на својството отпорност на оган / пламен retardant контакт парче Изолатор материјал : PA Карактеристики : 2pin пролет конектор Сосема нов и висок квалитет на Три чекори за да се заврши жица за поврзување Без завртки и solidering : 1. Притиснете го копчето за пролет клип 2. Вметнете жици (ве молиме правилно да се поврзете на + и -) 3. Објави притиснете клип 2 P Пролет Конектор за 3528 5050 led лента од Материјал : ПВЦ, Металик Пролетта Големина : 2.0 cm x 1.7 cm x 1.3 см Пакет се Вклучени : 100x Пролет Конектор Забелешка : Ако цел помалку од $7,ние ќе обезбедиме патеката број кој само да се следи во кина,или да плаќаат екстра $1.37 ние може да обезбеди патеката број кој може да се следи до испорака(ако износот на вашата нарачка над $7 ние нема да наплаќаат $1.37 од вас)ви благодариме за разбирањето.

Параметри на продукта

Номер На Модела:
2P бърз клеммный конектор кабели преса-тип
Тип:
Обжимная Клемма
Цвят:
Бял
Изолационен материал:
PA

Продукти в категория