0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-6 %
Неръждаема стомана пенис пръстен с пръстен за пенис заключване на устройството ерекция Подобрител на секс играчки за мъже R20

Неръждаема стомана пенис пръстен с пръстен за пенис заключване на устройството ерекция Подобрител на секс играчки за мъже R20

BGN 10.00
BGN 10.64
Продуктът е наличен

Налично


Висина : 12mm(0.55')
Дијаметар : 38mm(1.5"),41mm(1.6"),44mm(1.7")
Дебелина : 6mm(0.23")
Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Бесплатен превозот
само пратете од Кина Пост Воздух Mail,треба околу 15-25 работни дена да пристигнат. ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод на курирската служба DHL, или ЕМС и плаќаат екстра за испорака(5-9 дена за да стигне до вас ).
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригинална состојба за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
***Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Вашето задоволство, нашите извршување!

Параметри на продукта

Цвят:
Dia 38mm, Dia 41 mm, 45 мм, Диаметър 47 мм, Диаметър 50 мм
Тип Елемент:
Пръстени За Пениса
търговска марка:
EST Детелина
Секси Суггестивный:
No
Номер На Модела:
R20
Непристойная Снимка:
No
Материал:
неръждаема стомана

Продукти в категория