0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-5 %
5 бр./компл. комплект бондажа от неръждаема стомана Колан на Целомъдрието сутиен белезници яка мъжки целомъдрието устройство клетка БДСМ продукти секс играчки за м

5 бр./компл. комплект бондажа от неръждаема стомана Колан на Целомъдрието сутиен белезници яка мъжки целомъдрието устройство клетка БДСМ продукти секс играчки за м

BGN 347.00
BGN 364.80
Продуктът е наличен

Налично

5 Pcs/Set Нерѓосувачки Челик Ропство Комплет Чистота Појас Градник Лисици Јака Машки Чистота Уред Кафез во BDSM Производи Секс Играчки За Мажи
Информација За Производот :
Материјал : не ' рѓосувачки челик + силикони лагер Овој производ е направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик и храна одделение силиконски материјал. Има силикони бенд околу нерѓосувачки челик појас, може да се игра заштитна улога
5 компјутери/set :
1. јака : внатрешен дијаметар 14cm
2. градник : 60-90cm/ 90-110cm (опционално) , ве молиме да изберете големина, стандардно испрати 90-110cm.
3. лисици : периметар на 18-19cm
4. чистота панталони : половината може да се прилагоди спектар 90-110cm
5. бедрото прстен : 3 големина може да се прилагоди(периметар : 47-49cm)
Боја : сина/розова/црна (опционално) , ве молиме изберете што треба силикони боја
Ако ви треба поголем големина, Ние нудиме да се прилагодите услуга, Директно известување ние треба да го прилагодите големина,ви благодариме
Повратни информации : 1) Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме оставете одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу! 2) Што секогаш го нудат најдобра цена за добар квалитет на стоки и услуги за вас. 3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. 4) Ер Mail Пост е цената е најевтин, но времето за испорака зависи од Post office. Ве молиме никогаш нема да ја напушти негативни повратни информации за нас, бидејќи на крајот ќе пристигнат денес. Тоа е навистина надвор од нашата контрола. Ви благодариме! Начин На Плаќање : 1. Ние претпочитаат Зачувам . 2. Поради фотографијата која причина, сликите се за повикување само. Ве молиме да земете во објект ќе го добиете како стандард. 3. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што на дополнителни трошоци ќе биде пред купување. 4. Ве молиме укажуваат на вашите лични барања, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата итн.

Параметри на продукта

Цвят:
Син, черен, розов
Тип Елемент:
Пръстени За Пениса
търговска марка:
Черно Император
Секси Суггестивный:
No
Непристойная Снимка:
No
Номер На Модела:
QMR-07211412
Материал:
неръждаема стомана
Добър:
мъжки колан на целомъдрието
Стил:
мъжки устройство на целомъдрието от неръждаема стомана
Тип:
Устройство За Мъжки Целомъдрието
Горещо:
целомъдрието стоманена клетка петушиная
Предмет на:
пояс на верността на мъжете
Воспользуйся:
устройство на целомъдрието петел метални клетки
Цвят:
розово/черно/синьо (по избор)

Продукти в категория