0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-37 %
Hismith Metal Sex Machine Black and Silver Vac-u-Lock Single Dildo Holder Attachment Add-On Adult Sex Products

Hismith Metal Sex Machine Black and Silver Vac-u-Lock Single Dildo Holder Attachment Add-On Adult Sex Products

BGN 36.00
BGN 57.02
Продуктът е наличен

Налично


HISMITH Метал Секс Машина Црна и Сребрена Vac-u-Заклучување на Еден Дилдо Носителот Прилог Add-On Возрасни Секс Производи
Vac-u-Заклучување на Еден Дилдо Носителот Прилог на Овој производ бара употреба со метал секс машина Вкупна Должина : 12 см Насловот Дел Должина : 9.5 cm
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање ,ние, исто така, ја прифати различни плаќања како што е подолу :
Ако постои било каков проблем во врска со плаќањето, ве Молиме да бидат слободни да контакт.
1.Превозот ќе се организира во рок од 7 дена по завршено плаќање. Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Да се осигура дека вие може да ја прими стоката на време, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно, и го вклучите вашиот mobilephone број.
2.Ние нудиме многу метод на пратката,како што се : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, e Packet, Сингапур Пост, холандски Пост, Post NL, Aramex, руски Воздух. Ние ќе изберете повеќе соодветни и побрз начин за вас .
3.Ние може да понуди било превозот метод што сакате да.Имаме брза испорака метод како следново : DHL, EMS, Fedex, UPS-от, Русија Express
1. Ако сте незадоволни со нашите производи може да се применува за да се вратите или рефундирање во рок од 7 дена откако си ја примил стоката.
2. Ако стоката сте примиле не се исти со опис или имате било какви квалитетот проблем ве молиме да понуди докази .Ние ќе ви даде уште една нова стока со вашата следна цел или ние може да ви даде разумен надоместок.
3. Ако сакате да ја врати стоката назад, само затоа што лична причина, тогаш треба да се обрне на товар.
4. Ве молиме не го испрати назад со себе без контакт со нас.
Вашата стока се обично со ниска цена декларација за извоз .Како што $1-$20, или бесплатен примерок/бесплатен подарок, обично нема да предизвика тарифа.
Цената на стоката е не вклучувајќи тарифата. Ако некои од државите на царинската треба да се земе тарифа, тогаш треба да се плати.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Вибратори
търговска марка:
ХИСМИТ
Размер:
Total Length
Материал:
Метални
Атестация На Качеството На Продукта:
CE
Номер На Модела:
Съвети За Секс-Машини
Добавка към секс-машина:
прахосмукачка-u-замък
Цвят:
СРЕБРИСТ, ЧЕРЕН
Тип:
Одинарное Определяне На Притежателя На Фаллоимитатора
ПОДХОДЯЩ ЗА:
секс-машина hismith

Продукти в категория