0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-5 %
горещ кратък вид на петел клетки от неръждаема стомана, целомъдрие клетка cb6000s с нов пенис заключване cockring БДСМ човек на секс играчки за мъже

горещ кратък вид на петел клетки от неръждаема стомана, целомъдрие клетка cb6000s с нов пенис заключване cockring БДСМ човек на секс играчки за мъже

BGN 27.00
BGN 28.48
Продуктът е наличен

Налично

жешки кратко тип петел кафези нерѓосувачки челик чистота кафез cb6000s со нови пенисот заклучување cockring bdsm човек секс играчки за мажи материјал : Seiko произведени од високо-квалитет на 304 нерѓосувачки челик, во вид на повеќе убави големина : кафез 30*33mm петел прстен : 45mm (40mm, 50mm)ве Молиме оставете порака Забелешки Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
1. За да се осигура ќе добиете по нула или минимална данок, ние би можеле да се декларираат како "играчки/дар" со ниска вредност 2. Можеби цел ќе сносите дополнителни увозни давачки. Даноци или други обичаи поврзани со плаќање. 3. Увозни давачки, Даноци, придонеси или други царински надоместок ќе бидат собрани од страна на превозот компанија по испораката. 4. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царината во вашата земја. 5. Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија. Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек. 1. Сите производи се 100% оригинални НОВИ и проверени пред пратката. 2 .Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве Молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. 3. Ако имате било какви проблеми или прашања во однос на вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. 4. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail или жалба до нашиот менаџер.

Параметри на продукта

Цвят:
40 мм, 45 мм, 50мм
Тип Елемент:
Пръстени За Пениса
Номер На Модела:
QMR-70002364
Материал:
неръждаема стомана
Функция:
клетка за целомъдрието
Тип Елемент:
Заключване на пениса
Цвят:
петел пръстен
Горещо:
Садо-мазо човек
Материал:
Кран на чешмата
Размер:
sex toys for men

Продукти в категория