0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-12 %
Окото каре нагънат зимни шапки мъжете шапка ски beanies Skullies зима за мъже по-възрастни мъже да плета качулка с шапка шапка шапка Шапка Спорт

Окото каре нагънат зимни шапки мъжете шапка ски beanies Skullies зима за мъже по-възрастни мъже да плета качулка с шапка шапка шапка Шапка Спорт

BGN 7.00
BGN 7.97
Продуктът е наличен

Налично


Мрежа Plaid Pleated Зимски Капи Мажите Шапка Ски Beanies Skullies Зима За Мажите постари мажи Поврзана Хаубата Beanies Капи Шапка Beanie Спорт Капа Функција : Тоа е унисекс шапка, мажи и жени, сите можат да го користат тоа Мода Шапка pleated стил на Хип-хоп, спорт стил за тренд девојка или момче Акрилик материјал, топла и мека, високо еластична, Не е лесно да се деформирани Опис : Предмет Тип : Skullies &Beanies; Материјал : Акрилик; Големина : Слободен големина (Еластични); Сезона : Лето,Есен,Пролет; Применливи Луѓе : Мажи/Жени; Популарната елементи : Хип-хоп Пакување : Opp Вреќа; Pakage : Hatx1 Модел Покажуваат : Welcome
ако ви се интересни во нашиот популарен производ, ве молиме да дојде до продавница :
Нашите услуги
Ажурирање на нашите нови производи, секојдневно
Над 5-годишна Професионална производ искуство
Конкурентна цена и висок квалитет
Ако имате посебни инструкции за вашата нарачка, како што се откажат превозот инструкции и подарок цел, ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да ви помогнат!
Попуст
OEM Цел е добредојден, Голем попуст за големи промет на големо со цел!!
Ако ви се трошат над одредена количина од нашата продавница, можете автоматски да добие огромен попуст :
Над НАС$ 200.00 Добиете 6% Попуст !
Над НАС$ 250.00 се Добие 8% Попуст !
Над НАС$ 300.00 Добиете 10% Попуст !
Ве молиме да ги прочитате УСЛОВИТЕ под внимателно пред да го стави на ред. Ви благодариме!
Превозот
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Ali Express Стандард Превозот, Кина пост воздух mail, Под 2 KG обично испратите Кина пост, повеќе од 2 KG со ЕМС/DHL .Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно или вашиот регион не е на располагање од страна на Кина пост.
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
На Черепа И Шапки
Отдел Име:
Възрастен
Пол:
Унисекс
Номер На Модела:
AA-TS-HC-0062
Материал:
Акрил, Памук
търговска марка:
IUSGG
Стил:
Ежедневни обувки
Вид На Модела:
Каре
Характеристика:
Окото клетчатая плиссированная
Пол:
Мъж, Жена
Сезон:
Пролет, Есен, Зима
Вид На Материала:
Акрил
Стил:
хип-хоп, ски шапчица

Продукти в категория