0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
На бобината в събирането на OEM# 96476979 55570160 за Chevrolet Cruze 1.6 1.8 Sonic Aveo, KALOS LACETTI NUBIRA OPTRA

На бобината в събирането на OEM 96476979 55570160 за Chevrolet Cruze 1.6 1.8 Sonic Aveo, KALOS LACETTI NUBIRA OPTRA

BGN 132.16
Продуктът е наличен

Налично

ПАЛЕЊЕ СЕРПЕНТИНА ASSY ОЕМ# 96476979 55570160 За Chevrolet Cruze 1.6 1.8 Sonic Aveo KALOS LACETTI NUBIRA OPTRA ЌЕ ДОБИЕТЕ ПРЕДМЕТИ ТОКМУ онака КАКО што СЛИКИТЕ ПОКАЖУВААТ !
Драги пријатели : Добредојдовте на нашата продавница ,ако имате какви било прашања или проблеми во врска со нашите производи (бои, акции availiable,компатибилност), ве молиме контактирајте со нас веднаш ,или оставете порака ,ние ќе ви одговори веднаш штом ќе се види тоа , обично во рок од следните 24 часа.Ви благодариме! Патем,за промет на големо,ние може да понуди многу конкурентна цена, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба голема количина ,Regarsds!
ЗА БИЛО КАКВИ ПРАШАЊА ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС

Параметри на продукта

Преносимото Номер Детайли:
96476979
Тип:
Открит Магнитен
Производствен Номер Детайли:
28125077
търговска марка:
голс
Вид Запалване:
Двухцилиндровое Запалване
Материал:
-
Името на елемент :
на бобината
OEM / номер:
96476979 1208021 1104082 28125077 10458316 71739725
Цвят:
Точно така, както показват снимките
Способността За Доставка:
5000pcs / month
условия на плащане:
Paypal / Western union / Aliexpress / T/T
Условия на доставка:
DHL, TNT, UPS, EMS, ARAMEX и т.н
Пакет:
Торбички балон + вътрешна кутия+външна кутия

Продукти в категория