0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-11 %
Флип дистанционно ключ острието на ключ за кола заготовка за Opel Vauxhall с лявата канавкой (№82 ) 10 бр / лот

Флип дистанционно ключ острието на ключ за кола заготовка за Opel Vauxhall с лявата канавкой (№82 ) 10 бр / лот

BGN 15.00
BGN 16.80
Продуктът е наличен

Налично


Флип Далечинскиот Клуч Сечилото Автомобил Копче Празно За Опел "Опел" Со Левата Жлебот (БЕЗ 82 ) 10 PCS/многу
Ако ви треба или заинтересирани да се направи трговија на големо бизнис,добредојдени да разговарате со мене!
Ние само брод да се потврди Aliexperss адреса. Ве молиме бидете сигурни подолу информации се точни кога место цел : Превозот адреса, Телефонски број и Пост Код . Ако постојат било какви промени, pls контактирајте не преку порака пред објектот беше предаден.
Превозот време :
DHL/ПРЕГЛЕДИ : 3 до 8 дена
EMS : 3 до 20 дена
HKP(Хонгконг Пост Воздух Mail) &CPAM (Кина Пост Воздух Mail) : 10-Пристигнување 60days
(Ако не можете да го прифати долго превозот време од HKP&CPAM, pls изберете и други начини на превозот
1.Ако сте задоволни со Купување не заборавајте да ги споделите со нас(или вашиот пријател) вашиот среќен &ни остави добар фидбек
2.Ако не Сте среќни, па со купување контактирајте со нас во рок од 3 дена и испрати назад на производи во 7 дена(од денот ќе примите ) понуда ни на следење ние наплата штом ќе се врати пакет
Можете да оставите порака преку центарот за пораки или на Трговија со Датот
Pls љубезно се напомене ние ќе не вратат во Подолу состојба
1. Производ скршени од клиент / со недостасуваат делови / Не во својата истиот добар потекло состојба
2. Во клиенти poession за повеќе од 10 дена

Параметри на продукта

Настройка:
ДА
Вид На Материала:
Пластмаса и медно-никелова сплав
Производствен Номер Детайли:
А2016051124
Преносимото Номер Детайли:
А2016051124
търговска марка:
Туйет
Функция На R/C:
С
Друг Номер:
А2016051124
ключови думи:
Острието дистанционно ключ Opel remote key Blade
Тип:
Флип-Формуляр За Дистанционно Ключ За Opel

Продукти в категория