0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-34 %
Подходящ за горивни инжектори V8 на Ford 0280150943 0280150909 0280150556 0280150939 0280150718 E5TEA3B F2TEC3A F1ZEC2A F1ZEA2B

Подходящ за горивни инжектори V8 на Ford 0280150943 0280150909 0280150556 0280150939 0280150718 E5TEA3B F2TEC3A F1ZEC2A F1ZEA2B

BGN 18.00
BGN 27.18
Продуктът е наличен

Налично


Fitment :
Ве молиме обрнете внимание на следниве работи. Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија, кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас . па ние ќе ја повторно од КИНА, ВОЗДУХОТ MAIL . Можете да ги пратите овој сметка број во оваа веб-страница : www.17track.net/en/, можете да се јавите во вашата локална скопска за да се добие парцела. Кина воздух mail превозот време ќе биде 30 дена 60 дена.Ве молиме почекајте трпеливо за испорака на стоката, ви благодариме ____________________________________________________________________________________________________

Параметри на продукта

За Марки Автомобили / Модели:
Брод
is_customized:
0280150939
Модел На Ford:
Транзитно Връзка
Дължина На Продукта:
0280150939
търговска марка:
ПАБОКАЙ
Вид На Материала:
0280150556
Транзитно Връзка-Година:
2010
MSY:
FJ00103

Продукти в категория