0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
ГОРЕЩА РАЗПРОДАЖБА ! Високо качество на 0 433 175 449 Common Rail дюзата DSLA128P1510 един пулверизатор 0433175449 за 0445120059/0 445 120 059

ГОРЕЩА РАЗПРОДАЖБА ! Високо качество на 0 433 175 449 Common Rail дюзата DSLA128P1510 един пулверизатор 0433175449 за 0445120059/0 445 120 059

BGN 225.60
Продуктът е наличен

Налично


ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ
Висок Квалитет 0 433 175 449 Заеднички Железнички млазницата DSLA128 P1510 Инјектор Млазницата 0433175449
или 0445120059/0 445 120 059
Најдобар Квалитет Со Најдобра Услуга!
Начин На Плаќање
Ние го прифаќаме методи за плаќање(Кредитни картички, Western Union, Банкарски Трансфер, Moneybookers, итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.
Превозот Услови
(1) Ние поддршка на пратката од DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, EMS, итн.
(2) Предметите ќе биде само превезува по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
(3) Заради безбедносни причини, ние само брод налози за испорака адресата што сте регистрирани на Ali Express. Па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за Ali Express е точно.
(4) За клиенти од Русија или некои Источна Европа земјата , ве молиме изберете ЕМС или други соодветни Изразат кои се лесни за царинење.
(5) Купувачот сноси увозни давачки наметнати од страна на царината во вашата земја.
Повратни информации
Тоа ќе биде прифатена, ако може да се потврди испорака и да ја напуштат повратни информации за Ali Express откако ќе добиете предмети.
Ако сте задоволни со предмети, ве молиме оставете позитивни повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние ќе работиме заедно за да ги разреши евентуалните спорови. Ви благодариме за вашата поддршка.
Добредојдовте на нашата продавница и се надеваме дека ќе имаат пријатно шопинг искуство тука.

Параметри на продукта

Производствен Номер Детайли:
DSLA128P1510
Тегло На Продукта:
0.03KG
Друг Номер:
DSLA128P1510
Настаняване на превозното средство:
DSLA128P1510
Държава / регион на производство:
Китай
Широчина На Елемента:
5
търговска марка:
Вики
Преносимото Номер Детайли:
DSLA128P1510
специални характеристики:
DSLA128P1510
Дължина На Продукта:
10
Височина На Продукта:
5
Вид На Материала:
Стомана
Продукт:
един пулверизатор common rail
номер на печата:
DSLA128P1510
Брой Дюзи:
0433175449
Инжектор:
0445120059
за кола:
Къминс
Качество:
Най-ДОБРИТЕ
Опаковка:
НИЕ ЗАПОЧНАХА ДА ОПАКОВАТ НЕЩАТА
Дюза:
един пулверизатор инжектор
Материал:
Стомана
Клапан:
F00RJ02130

Продукти в категория