0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-19 %
Комплект клапани инжектор дизелово гориво F00R J02 806 common rail control valve f00rj02806 за инжектор bosch 0445 120 110/120/156/160/164

Комплект клапани инжектор дизелово гориво F00R J02 806 common rail control valve f00rj02806 за инжектор bosch 0445 120 110/120/156/160/164

BGN 122.00
BGN 150.98
Продуктът е наличен

Налично


Дизел Гориво Инјектор Вентил за да го Поставите F00 R J02 806 Одговараат за бош инјектор
Вид на гориво инјектор вентил за да се постави Модел Не F00 R J02 806 Одговараат на Инјектор Не 0445 120 110/120/156/160/164/165/ 225/304 Пакување Детали 1 парче/кутија Превозот Начин DHL,TNT,EMS,UPS-от,FEDEX, со авион Услови за Исплата, Western Union, Paypal, T/T итн.
Други топла продажба на контрола вентил FOOR J01 159 FOOR J02 067 FOOR J01 218 FOOR J02 130 FOOR J01 278 FOOR J02 213 FOOR J01 451 FOOR J02 266 FOOR J01 479 FOOR J02 454 FOOR J01 657 FOOV CO1 013 FOOR J01 683 FOOV CO1 334 FOOR J01 692 FOOV CO1 338 FOOR J01 704 FOOV CO1 346 FOOR J01 727 FOOV CO1 358 FOOR J01 865 FOOV CO1 359 FOOR J01 924 FOOV CO1 363 FOOR J02 103 FOOV CO1 365 FOOR J02 175 FOOV CO1 367 FOOR J02 466 FOOV CO1 368 FOOR J02 472 FOOV CO1 371 FOOR J02 806 FOOV CO1 383 FOOR J02 035 FOOV C01 022 FOOR J02 056 FOOV C01 023 FOOR J00 005 FOOV C01 033 FOOR J00 339 FOOV C01 038 FOOR J00 375 FOOV C01 044 FOOR J00 399 F00 V C01 001 FOOR J00 420 F00 V C01 007 FOOR J00 447 F00 V C01 045 FOOR J00 834 F00 V C01 051 FOOV CO1 003 F00 V C01 054 FOOR J01 005 FOOR J01 329 FOOV CO1 015 FOOR J01 714 FOOV CO1 052 FOOR J01 747 FOOR J01 222 FOOR J01 819 F00 R J01 334 FOOR J02 004 FOOR J01 428 FOOR J02 012 FOOR J01 895 FO O R J02 377 FOOR J01 941 FOOR J02 449 FOOR J02 005 FOOR J02 429
Испорака
1,Со море или со авион се двете достапни во голема количина;
2,Од меѓународниот изразат компанија како TNT, DHL, FEDEX, EMS,UPS-от,и др. за мали количини.
3,Еден ден, дојде до вашиот Кина агент во секој град.
4,Пратката во рок од 24 часа . Плаќање Објект
1,T/T, преку банкарска сметка броеви и компанија и лични;
2,Western union или пари грам;
3,Paypal; ЗАЧУВАМ;
4,Преку Кинески агенти. Профил На Компанијата
Нашата компанија е една од водечките производителот & снабдувач на морски резервни делови и авто делови во Кина. Во исто време, ние сме поврзани со стотици фабрики специјализирани во производство на сите видови на резервни авто делови со висок квалитет.
Ние сме биле снабдување со сите видови на различни авто делови кои се погодни за Јапонски возило, корејски возила, Европската возило, Американски возило и Кинески возило, итн. Нашите големи извозот ни овозможи да се постигне цена предности од примената на нашите вкупниот обем на продажба. Ние знаеме дека нашите стотици производители многу добро.

Параметри на продукта

Широчина На Елемента:
3cm
специални характеристики:
За дизелов автомобил
търговска марка:
WY
Държава / регион на производство:
Китай
Тегло На Продукта:
0.1KG/PC
Височина На Продукта:
3cm
Друг Номер:
F00R J02 806
Дължина На Продукта:
12cm
Настаняване на превозното средство:
дизелов двигател
Преносимото Номер Детайли:
F00R J02 806
Производствен Номер Детайли:
F00R J02 806
Вид На Материала:
Стомана
името на производство:
Клапанов комплект дюзи за дизелово гориво
Сертификат:
ISO9001 / 9002
Тип На Двигателя:
Инжекцион С Помпа На Дизелово Гориво
Тегло:
0.054kg
Инжектор Няма.:
0445 120 110/120/156/160/164/165/ 225/304
Модел№.:
F00R J02 806
Качество:
100% тест
Опаковка:
1 бр. / кутия
дата на доставка :
3-7 дни изпращат стоки извън

Продукти в категория