0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-29 %
2005 година-марката CHEVROLET Nubira Lacetti J200 бензин 1.8 л горивната един пулверизатор 0280158101 96487557

2005 година-марката CHEVROLET Nubira Lacetti J200 бензин 1.8 л горивната един пулверизатор 0280158101 96487557

BGN 16.00
BGN 22.38
Продуктът е наличен

Налично


Ве молиме обрнете внимание на следниве работи. Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија, кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас . па ние ќе ја повторно од КИНА, ВОЗДУХОТ MAIL . Можете да ги пратите овој сметка број во оваа веб-страница : www.17track.net/en/, можете да се јавите во вашата локална скопска за да се добие парцела. Кина воздух mail превозот време ќе биде 30 дена 60 дена.Ве молиме почекајте трпеливо за испорака на стоката, ви благодариме ____________________________________________________________________________________________________

Параметри на продукта

is_customized:
0280158101
Люмина Година:
1999,1990
търговска марка:
ПАБОКАЙ
За Марки Автомобили / Модели:
Шевролет
Дължина На Продукта:
0280158101
Модел На Шевролет:
Lumina
Вид На Материала:
0280158101
MSY:
ФЬ00090

Продукти в категория