0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Нов алтернатор 2.0 2.0 L 2.3 2.3 L L4 за FORD FOCUS 2005 2006 8406N 4S4T10300AC 4S4TAC

Нов алтернатор 2.0 2.0 L 2.3 2.3 L L4 за FORD FOCUS 2005 2006 8406N 4S4T10300AC 4S4TAC

BGN 184.00
Продуктът е наличен

Налично

Опис на НОВИ АЛТЕРНАТОР 2.0 2.0 L 2.3 2.3 L L4 ЗА ФОРД ФОКУС 2005 2006 8406 N 4 S4 T10300 AC 4 S4 TAC 1.Спецификација Тип Алтернатор Параметар 12 V 110 A Бренд INPOST Состојба 100% Новата Апликација
FORD Авто и Светлина Камион ФОКУС 2.0 L 2.3 L L4
2.Трансакција Рок на Плаќање T/T,Paypal,Western Union Сертификат ISO/TS16949 Гаранција 2 години MOQ 1 парче Време на Испорака Количина
10pcs
Количина >50pcs 25days
3.Дел Број(Сите овие ОЕМ името е само за референца) S/N ОЕМ патрик одл Број 1 DELCO/FORD 4 S4 T10300 AC 2 DELCO/FORD 4 S4 TAC 3 DELCO/FORD 4 S4 Z10346 AB 4 DELCO/FORD 4 S4 ZAB 5 DELCO/FORD 5 S4 T10300 AB 6 DELCO/FORD 5 S4 T10300 AC 7 DELCO/FORD 5 S4 TAB 8 DELCO/FORD 5 S4 TAC 9 DELCO/FORD 5 S4 Z10346 A 10 DELCO/FORD 6 S4 T10300 AD 11 DELCO/FORD 6 S4 TAD 12 DELCO/FORD 6 S4 Z10346 AA 13 DELCO/FORD 6 S4 ZAA 14 MOTORCRAFT GL631 15 MOTORCRAFT GL657 16 MOTORCRAFT GL676 17 MOTORCRAFT GL926
Компанија
Време На Испорака
Предаден во 4 дена по плаќање
35day ако треба да се произведе
Нашите Услуги
1.Висок квалитет со конкурентна цена & акции.
2.производ гаранција : 24 месеци.
3.Примерок цел или Мали цел Прифати
4.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Ако имате било какви прашања може да се консалтинг нас.
5.Може да се разгледа за да испратите неисправни објектот преку економичен начин,
и ние може да се испрати назад заедно со вашата следна цел.
6.Во текот на гарантниот период,ако производот имате било какви прашања,ние може да разменуваат.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Q1.Она што е за условите на пакување?
A : Како и обично неутрален пакување со кафеава кутии. Или пакување на производи со клиенти бренд кутии, ако клиенти hve законски registeres патент и доџо.да обезбеди ефикасна писма.
Q2.Она што е за условите на испорака?
A : DDU, EXW, ЦФР, CIF,ФОБ.
Q3.Може да ви се произведуваат според примероци?
A : Да, ние може да произведе од страна на вашиот примероци или технички цртежи.
Q4.Што е вашиот примерок политика?
О : Доколку имаме на производот во акции, тогаш ние можеме да снабдување на примерок,
Ве молиме имајте во предвид примерок и товар не е за слободни.

Параметри на продукта

Фокус-Година:
2007,2006,2005
Тегло На Продукта:
7.5kg
Модел На Ford:
Се
Вид На Материала:
Алуминий+Неръждаема+Мед
Друг Номер:
4S4T10300AC, 4S4TAC
търговска марка:
INPOST
Височина На Продукта:
20cm
За Марки Автомобили / Модели:
Брод
Преносимото Номер Детайли:
4S4Z10346AB, 4S4ZAB
Производствен Номер Детайли:
8406Н
Дължина На Продукта:
32cm
Държава / регион на производство:
Китай / континент
Широчина На Елемента:
28cm
Настаняване на превозното средство:
двигател
Номер На Производство:
8406Н
Преносимото Номер Детайли:
5S4T10300AB,6S4ZAA, 7S4TAA
Напрежение:
12V
усилватели:
110А
Обувки за обслужващия персонал:
OEM / замяна
Въртене:
CW
Гаранция за качество:
24 месеца

Продукти в категория