0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
XYZLS САМ графити калъфка ръчно рисувана Декоративна калъфка 45x45cm творчески подаръци

XYZLS САМ графити калъфка ръчно рисувана Декоративна калъфка 45x45cm творчески подаръци

BGN 15.76
Продуктът е наличен

Налично

XYZLS DIY Графити Перница Случај рачно изработени Сликарство Декоративни Перница Покрие 45x45cm Креативни Подароци
На Графити pillowcase има многу убава и елегантна шема , може да се даде целосна претстава за вашата имагинација да се пополни во вашата омилена боја. Перница/перница маска е направена од 100% полиестер. За најдобри резултати, да го поправи бои од пеглање.Боите се перат(топло) или суво-cleanable еднаш фиксна. Невидливи патент подобрува изгледот и обезбедува лесно вметнување и отстранување. Големина : 45 cm x 45 cm(ве молиме овозможи на грешки поради рачни мерења) се Користи како подарок формулирана со себе,совршено за повеќе наврати : Роденденски подароци,Божиќ, Свадба подароци итн.
Пакет : 1pc перница ги опфаќаат само (перница вметнете и боја пенкала не се вклучени.Ако ви треба боја пенкала,можете да ги купите од нашата продавница)
Answer : ___________________________ Note :
1.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2.Ако сакате да се направи голема цел,ве молиме контактирајте со нас пред да го поставите цел, така што ние може да ви даде некои попусти.
3.100% исплата пред испорака,ве молиме бидете сигурни дека сте ја напишале точната информација : име,адреса,поштенски код,телефонски број.
4.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 2 работни дена.Ако вие не го добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Испорака :
1.Вашата цел ќе биде предаден во рок од 7 дена по уплатата верификација.
2. За НАС купувачи - повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 15-35 работни дена откако ќе го пренесете вашиот пакет на Кина Пост. Тоа ќе биде дадено од страна на USPS кога тој пристигнува во НАС. Ние не може да гарантира за време на испорака ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временски услови, или други услови.
3.

Параметри на продукта

Размер:
45x45cm
Воспользуйся:
Стол, Кола,Седалка, Декоративни
търговска марка:
XYZLS
Материал:
100% Polyester
Форма:
Площ
Номер На Модела:
Направи си САМ графити седалките
Техника:
Тъкани
Стил:
Жакард
Вид На Модела:
Цвете
Модел:
Пишеща машина

Продукти в категория