0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-7 %
Красотата на Big Horse Runner hot fix планински кристал кадифена подложка таблицата легло бегач мат синьо кадифе начало стая Dec Едро FG529

Красотата на Big Horse Runner hot fix планински кристал кадифена подложка таблицата легло бегач мат синьо кадифе начало стая Dec Едро FG529

BGN 43.00
BGN 46.24
Продуктът е наличен

Налично

ОПИС Убавина Голема Коњ Тркач hot fix кристал сомот Мат табела биро кревет тркач мат сино кадифе дома соба Декември трговија на големо FG529 Големина : изберете на веб Материјал : полиестер Пакет : 1pcs тркач Големина : 32*180 CM=12*70 Inch 32*200 CM=12*78 Inch
1 CM= 0.393 Инчен
ПЛАЌАЊЕ
Постојат многу методи за плаќање на располагање на DHgate.com како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна DHgate, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. ПРЕВОЗОТ
1. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
3. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена. ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Параметри на продукта

Размер:
32 X 180CM, 32 X 200CM
Техника:
Тъкани
Модел:
Бродирана
Номер На Модела:
2011RN0004
търговска марка:
МЕНЕТОН
Воспользуйся:
Хотел, Къща
Вид На Модела:
Домашни любимци
Материал:
100% Polyester

Продукти в категория