0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-6 %
Горски листа проста всекидневна украсяват с разтегателен капак голяма еластичност гъвкава покриване на дивана Loveseat машина на хлъзгане

Горски листа проста всекидневна украсяват с разтегателен капак голяма еластичност гъвкава покриване на дивана Loveseat машина на хлъзгане

BGN 43.00
BGN 45.78
Продуктът е наличен

Налично


Шума Остава Едноставен Цртеж Соба Декорација на Троседот Покрие Голема Еластичност Флексибилни Каучот Покрие Двојка Машина Лизга-отпорен на
Пакет : едно парче троседот покрие,не се вклучуваат перница маска или други додатоци
Материјал : 100% Полиестер
Големина : Еден Седиште 90-140cm
2 Седишта 145-185cm
3 Седишта 190-230cm
4 Седишта 235-300cm
Ако вашиот Тросед должина помеѓу 90-140cm ,ве молиме изберете Еден седишта троседот маска
Ако вашиот Тросед должина помеѓу 145-185cm , ве молиме изберете две седишта троседот маска
Ако вашиот Тросед должина помеѓу 190-230cm , ве молиме изберете три седишта троседот маска
Ако вашиот Тросед должина помеѓу 235-300cm ,ве Молиме изберете четири седишта троседот маска
Метод на Мерење :
Мерка "а" до "б "растојание,или на "" растојание,или "б" далечина

Параметри на продукта

Спецификация:
single seat, two seat, three seat, four seat
търговска марка:
Майру
Стил:
Европа
Материал:
100% Polyester
Номер На Модела:
Калъф За Диван
Производство:
Калъф За Диван
Приложимо Диван:
Триместен диван
Модел:
Обичайната Крашеная
Размер:
all size
Вид На Модела:
листата

Продукти в категория