0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Мода Скандинавски Стил Almofadas Карикатура Печатна Възглавница Начало Декор Калъфка За Дивана Автомобилния Столове Ананас Калъфка Cojines

Мода Скандинавски Стил Almofadas Карикатура Печатна Възглавница Начало Декор Калъфка За Дивана Автомобилния Столове Ананас Калъфка Cojines

BGN 7.98
Продуктът е наличен

Налично


Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контактирајте со нас во времето ние ќе ви даде бесплатен превозот,и изберете побрзо се Изразат за што ви благодарам.
Перница случај се опише како што е подолу :
Материјал : 100% природни нови Памук, Лен Ткаенини
Големина Приближно : 45см * 45см (18 инчен * 18 инчи)
Сите перници се рачно изработени, не може да биде 1-2cm отстапување постои,се надевам, ќе може да се разбере.
Ние не се осмелувам да ветување цена на производот е најниската цена,
но, ние може да вети иста цена и со најдобар квалитет
Назад на Перница Опфаќа : Обична Боја без печатени слика
Отвори : Zip
Ова е САМО перница Покрие без да вметнете Една Страна Печатење Перница Покрива
[Производи Печатење] Перница поклопецот е еден двострано печатење, на задната страна е чиста коноп боја
Answer : ___________________________ Note :
1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел.
За Нега На Настава :
Ладно и нежни машина за миење
Висат да се исуши, да се избегне триење и присилува
Да се избегне продолжување на изложеност на сончева светлина

Параметри на продукта

Размер:
450mm*450mm
търговска марка:
КАНАЛ COCO CHANNEL
Форма:
Площ
Номер На Модела:
M3116
Воспользуйся:
Декоративно, Седалката За Кола, Стол
Материал:
Лен / Памук
Техника:
Тъкани
is_customized:
Yes
Вид На Модела:
Карикатура
Модел:
Пишеща машина
Стил:
Друго
Мек пощенски код:
Умерен
Индекс дебелина:
Обикновен
Еластичен пощенски код:
Микро-бомба
Тегло :
0,1 кг
Да ИЗПОЛЗВАТЕ :
Коледа, Къща,Хотел, Чиято Декоративна Украса, Стол, Спално Бельо

Продукти в категория