0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-35 %
Нов комплект постелки памучни кърпи дантела пухени плосък легло пола комплекти за домашен текстил момичета спалня легло набор от Juegos

Нов комплект постелки памучни кърпи дантела пухени плосък легло пола комплекти за домашен текстил момичета спалня легло набор от Juegos

BGN 127.00
BGN 195.20
Продуктът е наличен

Налично

^Купуваат се повеќе стоки за да добиете дополнителен попуст, кликнете на горната слика да се купи^
Близнаци Големина На 3pcs : ( погоден за 1.5~1.8 м во ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 150 x 210cm(59 x 83inches ) 1 парче Кревет здолниште : 120 x 200cm(23 x 80inches ) 1 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) Кралицата Големина На 4pcs : ( погоден за 1.5~1.8 м во ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 200 x 230cm(79 x 91inches ) 1 парче Кревет здолниште : 150 x 200cm(60 x 80inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) Кралицата Големина Б 4pcs : ( погоден за 1.5~1.8 м во ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 200 x 230cm(79 x 91inches ) 1 парче Кревет здолниште : 180 x 200cm(72 x 80inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches )
Кралот Големина 4pcs :
( погоден за 1.8~2.0 m ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 220 x 240cm(87 x 95inches ) 1 парче Кревет Здолниште : 200 x 220cm(80 x 88inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) Забелешка 1. Купувачот не треба да плаќаат даноци затоа што ние ќе им даде на ниско декларираната вредност Забелешка 2. Ве молиме проверете ја големината и она што се вклучени внимателно пред да го купат. Забелешка 3. Прирачник за мерење 0~5cm грешка е дозволиво
Љубезно Потсетник : Ова постелнина поставите не вклучуваат било пополнување, ако сакате да се купи утешителот или перница пополнување, ве молиме кликнете на линкот подолу за да се купи.
боја 1
^ висок квалитет на органски изми памук,чисто физичко здравје и заштита на животната средина, кралицата големина вклучуваат 1 парче прекривки маска, 1 парче од кревет здолниште, и 2 парчиња на pillowcases, не вклучуваат било кој додатен^
Секоја Девојка worthing има убава корејски принцеза кревет! Чиста и светла боја, Мека и животната средина!
Убава bedskirt
// Pillowcase имаат широк раб, поубави и повеќе фирма,специјално дизајнирани плик структура фиксна додатен со од патент, повеќе безбедно и поудобно//
Боја 2 3 Боја
ПОДАРОК Марами
Добрата вест
Сега се купи објект, не само што ќе уживате попусти но, исто така, може да се добие убава марами подарок.

Параметри на продукта

Размер:
Twin size 3pcs, Queen size A 4pcs, Queen size B 4pcs, King size 4pcs
Плътност Тъкани:
133 * 76
Размер На Заявлението:
1,2 m (4 фута), 1,8 м (6 фута), 2,0 м (6,6 фута), 1.35 m (4,5 фута), 1,5 М (5 фута)
Номер На Модела:
0143-65
Техника:
Дантелен Ръб
търговска марка:
IvaRose домашен текстил
клас:
Качество
Устойчивостта На Цветовете (Ранг):
2-3
Тип:
Лист, Калъфка И Чаршаф Комплекти
Брой:
4 бр.
брой нишки:
≥600TC
Попълване на:
Няма
Вид На Модела:
Твърд
Тегло:
4
Материал:
100% памук
Модел:
Мозайка
is_customized:
Yes
Брой Платове:
60
Стил:
Принцеса
Воспользуйся:
Начало
Доставка:
Бърза доставка, като Fexdex, UPS, TNT, DHL и т.н
Пакет:
Опаковка от PVC (Ако имате нужда от по-красив пакет. свържете се с нас
Цвят:
бяло, синьо, розово,
Стил:
стил принцеса
Тип:
комплект спално бельо

Продукти в категория