0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-28 %
Японски аниме рисунка Fate stay night Saber двустранен обнимающая калъфка за носене калъфка праскова кожа 2 Way / WT 77004

Японски аниме рисунка Fate stay night Saber двустранен обнимающая калъфка за носене калъфка праскова кожа 2 Way / WT 77004

BGN 31.00
BGN 43.18
Продуктът е наличен

Налично


Материјал : Праски, Кожа, Сомот, Полиетилен терефталат, Краток куп velour, 2 Пат/WT
Ве молиме изберете омилен материјал.
Големина на : не постојат четири стилови, 100*34cm, 150*50cm, 160*50cm, 180*60см
Ве молиме изберете од омилените големина.
Состојба : Нова и добра состојба. Оваа цена е само за случај на перница. Можете да ги купите нашите перница внатрешниот.
Тоа е направен од висок квалитет на taslon (Peachy Поли Microfabric), тоа е дизајн јасност, се чувствуваат мека и мазна. Перница е двострано. Ние ќе производ на случај за вашата исплата, тоа ќе е потребно околу 5 работни дена, ве молиме да бидете трпеливи.
Дестинации
Време САД,велика БРИТАНИЈА,Австралија,Јапонија за 18-30 дена Канада,Германија за 20-35 денови Други земји за 21-40 дена
Доколку имате потреба да го менувате вашите примање адреса, ве молиме да ги промените вашите лични информации каде наместо преку е-маил. Ако постои било прашање на нашите производи, ве молиме да стапите во контакт со нас, и ние ќе се обидеме да најдоброто од двата светови пристап. Можете да побарате од нас било какви прашања во врска со нашите производи. Контактирајте со нас пред да го вратите производот и треба да го врати во рок од 3 дена по нејзиниот прием.
Ние ќе брод надвор од објектот во 3-5 работни дена по купувањето. Ние ги користиме Кина Пост Воздух Mail. Ако сака да добие производот брзо, ве молиме предупредува ако умот. Не сакаме да се добијат негативни повратни информации врз основа на примање премногу бавно. Ако имате понудата на нашите производи, ве молиме да бидете трпеливи. Доколку сакате да добиете брзо, можете да нè контактирате и да бараат друг испорака, но ќе мора да плаќаат повеќе поштарина.
Ние прифаќа плаќање со Зачувам. Исплата се должи во рок од 15 дена од денот на купување.
Вашето задоволство е наша најголема инспирација. Ве молиме контактирајте со нас пред да се јавите вашите негативни повратни информации.

Параметри на продукта

Цвят:
Кадифе peachtree кожа, полиетилен, велур с кратка дрямка, 2 Way WT
Размер:
100x34 cm, 150x50 cm, 160x50 cm, 180x60 cm
Номер На Модела:
Съдбата на пренощувате 77004
Материал:
Полиестер / Памук
Брой Платове:
40
търговска марка:
soqinjo
брой нишки:
≥600TC
клас:
клас а
Характеристика:
Еко-Содружественный, Нетоксический
Вид На Модела:
Карикатура
Стил:
Кепър
is_customized:
Yes
Тип:
Декоративни Калъфки За Възглавници
Модел:
Пишеща машина
Техника:
Вязаный
Воспользуйся:
Начало

Продукти в категория