0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-10 %
За BMW k1200GT K1200LT R1200RT R1150GS ADVENTURE R1150R червен син черен мотоциклет регулируеми къси спирачни лоста на съединителя

За BMW k1200GT K1200LT R1200RT R1150GS ADVENTURE R1150R червен син черен мотоциклет регулируеми къси спирачни лоста на съединителя

BGN 53.00
BGN 59.02
Продуктът е наличен

Налично

ЗА BMW НОВ СТИЛ Прилагодливи краток Кочница Спојки Држела (две прст) се Фокусира на high-end, високо-квалитетни Кочница Спојки Држела Ние гаранција за секој производ, секој процес се предмет на строги тестирање Состојба : Резервни Сосема Нов, со Висок Квалитет, Со користење на Логото : (ве Молиме оставете порака) Материјал : CNC 6061 Палка Алуминиум Функција : 6 позиции на вредноста кратко (2 прст) Лесно да се инсталира без инструкции Боја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет. Боја : Како на сликата прикажани Fitment : За BMW R 1150 ГШ 2000-2003(ГОДИНА) За BMW R 1150 GS ADVENTRE 2002-2005(ГОДИНА) За BMW R1150 Р 2000-2005(ГОДИНА) За BMW R 1200 RT 2005-2009(ГОДИНА) За BMW K1200 LT 2006-2008(ГОДИНА) За BMW K1200 GT 2006-2008(ГОДИНАТА) ( ве Молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел ) пакет : 1 пар кочница спојки држела(RT12 RT12)

Параметри на продукта

Цвят:
Червено, Златно, Черно, Оранжево, Зелено, Сребристо, Синьо
Тегло На Продукта:
0.3kg
Сертифициране На Входящи Тестове:
ССС
Височина На Продукта:
0.59inch
Името На Модела:
КИБМВ-25
Дължина На Продукта:
5.75inch
Вид На Материала:
Заготовки с CNC алуминий
Тип Елемент:
Въжета И Кабели
Диаметъра На Продукта:
0inch
Година:
2000-2005/2006-2008
Вашия Мотор Правят:
БМВ
търговска марка:
ДИВАКЪТ
Широчина На Елемента:
2.36inch
специални характеристики:
Къси Спирачни Лоста На Съединителя
Характеристики:
Лост Къс Спирачен Съединител
Тип Елемент:
Ливъридж, Въжета И Въжета
лого:
моля, оставете съобщение
регулируема:
от 1 до 6 разпоредбите на регулиране

Продукти в категория