0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-9 %
За BMW K1300S 1300R 1300GT червен черен злато, сребро НЕЙ стил МОТО вашия мотор мотоциклет регулируеми къси спирачни лоста на съединителя

За BMW K1300S 1300R 1300GT червен черен злато, сребро НЕЙ стил МОТО вашия мотор мотоциклет регулируеми къси спирачни лоста на съединителя

BGN 53.00
BGN 58.54
Продуктът е наличен

Налично

ЗА BMW НОВ СТИЛ Прилагодливи краток Кочница Спојки Држела (две прст) се Фокусира на high-end, високо-квалитетни Кочница Спојки Држела Ние гаранција за секој производ, секој процес се предмет на строги тестирање Состојба : Резервни Сосема Нов, со Висок Квалитет, Со користење на Логото : K1300 R Материјал : CNC 6061 Палка Алуминиум Функција : 6 позиции на вредноста кратко (2 прст) Лесно да се инсталира без инструкции Боја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет. Боја : Како на сликата прикажани Fitment : За BMW K1300 S/R/GT 2009-2014(ГОДИНАТА) ( ве Молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел ) пакет : 1 пар кочница спојки држела(B1 B2)

Параметри на продукта

Цвят:
Червено, Златно, Черно, Оранжево, Зелено, Сребристо, Синьо
Тегло На Продукта:
0.3kg
Сертифициране На Входящи Тестове:
ССС
Височина На Продукта:
0.59inch
Дължина На Продукта:
5.75inch
Вид На Материала:
Заготовки с CNC алуминий
Тип Елемент:
Въжета И Кабели
Диаметъра На Продукта:
0inch
Година:
2009-2014
Вашия Мотор Правят:
БМВ
търговска марка:
ДИВАКЪТ
Името На Модела:
KYBMW-6
Широчина На Елемента:
2.36inch
специални характеристики:
Къси Спирачни Лоста На Съединителя
Характеристики:
Лост Къс Спирачен Съединител
Тип Елемент:
Ливъридж, Въжета И Въжета
лого:
К1300Р
регулируема:
от 1 до 6 разпоредбите на регулиране

Продукти в категория