0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-9 %
За BMW K1200R K1200R SPORT RED BLACK GOLD SILVER НЕЙ STYLE MOTO вашия мотор мотоциклет регулируеми къси спирачни лоста на съединителя

За BMW K1200R K1200R SPORT RED BLACK GOLD SILVER НЕЙ STYLE MOTO вашия мотор мотоциклет регулируеми къси спирачни лоста на съединителя

BGN 53.00
BGN 58.54
Продуктът е наличен

Налично

ЗА BMW НОВ СТИЛ Прилагодливи краток Кочница Спојки Држела (две прст) се Фокусира на high-end, високо-квалитетни Кочница Спојки Држела Ние гаранција за секој производ, секој процес се предмет на строги тестирање Состојба : Резервни Сосема Нов, со Висок Квалитет, Со користење на Логото : K1200 R Материјал : CNC 6061 Палка Алуминиум Функција : 6 позиции на вредноста кратко (2 прст) Лесно да се инсталира без инструкции Боја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет. Боја : Како на сликата прикажани Fitment : За BMW K1200 R 2005-2008 ГОДИНА(ГОДИНА) За BMW K1200 R СПОРТ 2006-2008(ГОДИНАТА) ( ве Молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел ) пакет : 1 пар кочница спојки држела(B1 B2)

Параметри на продукта

Цвят:
Червено, Златно, Черно, Оранжево, Зелено, Сребристо, Синьо
Тегло На Продукта:
0.3kg
Сертифициране На Входящи Тестове:
ССС
Височина На Продукта:
0.59inch
Дължина На Продукта:
5.75inch
Година:
2005-2008
Вид На Материала:
Заготовки с CNC алуминий
Тип Елемент:
Въжета И Кабели
Диаметъра На Продукта:
0inch
Вашия Мотор Правят:
БМВ
търговска марка:
ДИВАКЪТ
Името На Модела:
KYBMW-6
Широчина На Елемента:
2.36inch
специални характеристики:
Къси Спирачни Лоста На Съединителя
Характеристики:
Лост Къс Спирачен Съединител
Тип Елемент:
Ливъридж, Въжета И Въжета
лого:
К1200Р
регулируема:
от 1 до 6 разпоредбите на регулиране

Продукти в категория