0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Глезен D-образен пръстен каишка мулти фитнес зала, кабелна определяне на бедрото крак ролка за Вдигане на тежести

Глезен D-образен пръстен каишка мулти фитнес зала, кабелна определяне на бедрото крак ролка за Вдигане на тежести

BGN 2.50
Продуктът е наличен

Налично

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Нога Макара Салата Дигање Прилагодливи Заврши околу. Направени со висок квалитет материјал за оптимална удобност и поддршка За нозете, колковите, бедрата, сила за обука, итн Врвен квалитет метал Д-прстен Спецификации : Материјал : Најлон+Метал Боја : Црна Димензии : Една големина Должина : 34cm Ширина : 5cm Д-прстен Големина : 4.5cmx4.5cm(Wx H) Количина : 1 компјутер Имајте на ум : Нема мало пакет ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Глуждот Рака

Параметри на продукта

Номер На Модела:
Глезен D-образна форма лифтът
търговска марка:
OOTDTY
Материал:
найлон+метал

Продукти в категория