0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-31 %
Класическа Окото Мозайка Спортни Гамаши Висока Талия Жените Тренировка Фитнес Гамаши Летни Спортни Тесни Тъмно Сини Дамски Панталони

Класическа Окото Мозайка Спортни Гамаши Висока Талия Жените Тренировка Фитнес Гамаши Летни Спортни Тесни Тъмно Сини Дамски Панталони

BGN 19.00
BGN 27.41
Продуктът е наличен

Налично


2017 Класичен Мрежа Комбинација Спортски Leggings Жените Фитнес Тренингот Leggings Лето Sporter Слаби Морнарица Жените Панталони Големина(cm ) Половината Хип Должина S 62 82 91 M 64 84 92 L 66 86 93 XL 68 88 94
Над Големина Се Мери Со Раце ,Pls Дозволете 1-3cm Различни,Ако Имате Било какви Qustions За Големината ,Pls се Чувствуваат Слободни Да Контакт со Нас
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . и 5 ѕвезди за детални ratingof вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви даде убав подарок за вашата следна цел. 2. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас
Ние ги користиме на курирската служба DHL,или ЕМС Кина Пост Воздухопловната да брод. Ние брод понеделник до сабота со исклучок на празници. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса. DHL трае околу 3-15 дена. Тоа може да се следи. EMS трае околу 5 до 20 дена. Тоа може да се следи. Кина Пост Воздухопловната трае околу 15-40 дена. Ве молиме имајте во предвид дека оваа услуга не може да се следи. Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување
Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од GERTU Мода, може да се врати или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум.
Барање : 1. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум.
2. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет.
3. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот

Параметри на продукта

Размер:
S, M, L, XL
Тип Елемент:
Легинсы
Пол:
Жени
търговска марка:
Диско Спорт
Вид На Модела:
Мозайка
Дебелина на:
Стандарт
Стил:
Ежедневни обувки
Номер На Модела:
МЛТ-013
Материал:
Ликра, Полиестер
Вид На Талията:
Висок
Дължина:
Ankle-Length
Тип Тъкани:
Вязаный
подходящ стил:
есен секси дама гамаши
леггин:
Ластични Кльощава Гамаши
Модни модели:
Фитнес Спорт Гамаши, Фитнес Панталони,
Размер:
Свободен размер, подходящ за повечето жени плюс размер M
Стил 2:
Дамски Панталони За Йога,
Тип:
Бягаща Спортно Облекло
Категория:
Секси Спортно Облекло
Сезон:
пролет, лято, есен, зима
Модел:
печатни спортни гамаши
Вид На Монтаж:
гамаши deportivos mujer

Продукти в категория