0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-4 %
Дяволът мода готически Дамски черни гамаши steampunk Европейския и американския стил на случайни гамаши с дантелен пола

Дяволът мода готически Дамски черни гамаши steampunk Европейския и американския стил на случайни гамаши с дантелен пола

BGN 55.00
BGN 57.41
Продуктът е наличен

Налично

Плаќање
Начинот на кој ние ја прифати плаќања : Зачувам, Кредитна Картичка, Банкарски Трансфер, Web Money, Western Union, Money Gram
Превозот
1.Ние ги испратите стока на светот од страна на e Packet,Кина Пост Воздух Mail,DHL,TNT,EMS,SF EXPRESS.
2.Превозот со e Packet или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail (под 2kg) е бесплатен ,Превозот од DHL, TNT, EMS, SF ЕКСПРЕС ќе биде обвинет,тоа обично трае 7-10 дена да пристигне
Повратни информации
Ние ќе остави позитивни повратни информации за секој клиенти,во исто време, ве молиме да поминат неколку минути за да се остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи, предизвика сите 5 ѕвезди позитивни feedbak е навистина impotant за нас. Ве молиме контактирајте со нас прво, пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации , ние ќе се потрудиме да решаваат проблеми и да донесуваат купувачи да се чувствуваат задоволни, ви Благодариме!
Политика На Враќање
1.Ако купувачите не како објект или ако постои било избега, купувачите треба да контактирате со нас во рок од 2 дена по добивање на пратката. Ако постои било избега или оштетен, ве молиме да се земе слики на пакетот и го објектот и испратете ја на нас, по потврди проблем, ние ќе им понуди враќање на парите или замена.
2. Сите врати ставки треба да бидат во оригинално пакување и клиентите треба да се обезбеди следење на број по испраќање врати пратката.
3. Рефундирање ќе се направи по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени.
Забелешка
Поради светлосни ефекти ,следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои разлики во сликата и вистинската точка (оваа ситуација може да биде многу ретко), ви благодариме за вашето разбирање.

Параметри на продукта

Размер:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип Елемент:
Легинсы
Пол:
Жени
търговска марка:
ЕВА МАРИЯ
Вид На Модела:
Твърд
Стил:
Готическия
Номер На Модела:
PT019
Материал:
Изкуствена Кожа
Вид На Талията:
Среден
Дебелина на:
Тънък
Дължина:
Ankle-Length
Тип Тъкани:
Дантела
Състояние:
100% чисто нов с бирками
Композитин:
Кожа 100%
Сезон:
Пролет лято есен
Цвят:
Черен

Продукти в категория