0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
VOA 2017 есенна мода Висока Талия тъмно синьо, плюс размера на офис Дама широки панталони тежка коприна дамски официални дълги панталони K7186

VOA 2017 есенна мода Висока Талия тъмно синьо, плюс размера на офис Дама широки панталони тежка коприна дамски официални дълги панталони K7186

BGN 494.40
Продуктът е наличен

Налично


Познатата Марка На Hangzhou, Кина.
ВОА Дизајнер вели дека Ова широк нога панталони со тешка свила Џо, Едноставна откриена во квалитетот љубов извршување на квалитет, но презир на публицитет став кон животот. НАШИТЕ УСЛУГИ
ЦЕНА : Ја преминал линијата цена на пазарот водич цената, не оригиналната цена.
ММ : ММ не е millimeter, но momme, единица на дебелина од свила ткаенини. MM=4.3056 G/(M*М).
ПРЕВОЗОТ : Најголем дел од нашата облека се прилагодени : прилагодена големина, замена на материјал, промени на стил, кратки ракави во долги ракави, краток став за долго став, и др, ве молиме контактирајте со нас, или сте се допаѓа стилот можете исто така да испраќате слики за нас, Ние може да наменска облека за вас, скроени производи ќе бидат испорачани во рок од 15 дена. Но, ако се купува на лице место, тоа може да биде предаден во рок од 5 дена.
ВРАЌАЊЕ : Ние ќе ги провери производи внимателни пред превозот. Доколку постојат било какви прашања во врска со производи, ве молиме да правите фотографии и потоа да контактирате со нас. Ние ќе наплата или да го замени, според проблемите со кои сте се сретнале. Ако не ви се допаѓа стилот или не сакаат , ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по добивањето на облека. Ве молиме бидете сигурни да го задржи тоа во оригиналната состојба и да се врати превозот цена од себе .Ако е квалитетот на производот проблеми предизвика мора да се вратат, ве молиме однапред плати товар, ние примените стоките ќе се врати за вас товарни.
PS : наменска не го поддржува врати или да го замени.

Параметри на продукта

Размер:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жени
Тип На Затваряне:
Ширинка С Цип
Дължина:
Full Length
Номер На Модела:
К7186
Вид На Монтаж:
Свободен
Стил:
Офис Дама
Вид На Модела:
Твърд
Материал:
Коприна
Предни Стил:
Плисе
търговска марка:
Гласът на америка
Вид На Талията:
Висок
Тип Тъкани:
Шифон
Украса:
Няма
Стил Панталони:
широки панталони за краката
Цвят:
тъмно син
Състав На Материала:
Коприна Черница Черница 100%
Безплатна доставка :
Световен Търговски Фестивал
подарък за приятелка:
подарък за мама

Продукти в категория