0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-23 %
10 бр. / компл. бели Электродные подложки за десетки акупунктурните цифрови терапевтични машини масажор инструменти

10 бр. / компл. бели Электродные подложки за десетки акупунктурните цифрови терапевтични машини масажор инструменти

BGN 4.00
BGN 5.17
Продуктът е наличен

Налично

10 компјутери/set Бела Electrode Влошки За Десетици Акупунктура Дигитални Терапија Машина Massager Алатки Опис :
Поле на примена :
Electrode закрпи е применлива на терапевтска опрема, леплива, може да се користи во разни делови од телото ,може да биде долгорочна повторна употреба. На метал точка на врвот може да биде поврзана на терапевтска опрема преку предвремени fastener.
Забелешки :
Бројот на употребата на electrode влошки се релевантни за чистота на човечка кожа и oiliness, па пред да ги користите, тоа е најдобро да се мие кожата со сапун (Алкохол, исто така, може да се користи). Со чистење на кожата, тоа може да се постигне подобри резултати, подобрување на бројот на употребата на electrode влошки.
Чување :
По секоја употреба, се стави на electrode закрпи во оригиналната амбалажа кеса, и да ги поставите во сенка. Ако electrode закрпи се лесно се исуши, можете да ја користите неколку капки вода за да се навлажни нив да се зголеми животниот век на electrode закрпи.
Спецификација : Материјал : Силика гел Средината Дупка Големина : 3мм
Пакет Содржина :
10pcs * Electrode Влошки Известување : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме да се разбере. Бидете сигурни дека не предвид пред да конкурираат.
Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.
Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 1-4 дена по исплата потврда.
На пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail за помалку од 2kg стоки ,генерално тоа ќе се 25-45 работни дена(во некои земји може да биде многу подолго) ,ако ви треба добра многу итно ,ве молиме контактирајте со нас за DHL и сл .

Параметри на продукта

Номер На Модела:
масажор подложки
Материал:
Пластмаса
Размер:
Electrode Pads
Плавателни Съдове На Фалшиви Мигли:
Машината Е Направена
търговска марка:
red dieny
Тип:
Инструменти Масажор
Тип Елемент:
Масаж И Релакс
Пол:
Жените И Мъжете
Тип:
Масаж И Релакс
Място на произход на стоките:
Шенжен Китай (Континентален)
Ключови думи:
отпуснете се
Директен доставка:
Поддръжка
Цвят:
като изложба на изображението
За:
100% чисто нов и високо качество
Характеристики:
електрически, масажен кабинет

Продукти в категория