0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Нова Быстроразъемная табела за weifeng 717 EI-717A Video Tripod Head tripod Monopods Quick Shoe Безплатна доставка

Нова Быстроразъемная табела за weifeng 717 EI-717A Video Tripod Head tripod Monopods Quick Shoe Безплатна доставка

BGN 13.12
Продуктът е наличен

Налично


Ние прифаќаме трговија на големо наредби. Ве молиме контактирајте не за понуда, доколку сте купување на повеќе предмети или имате било qeustions за prodcuts.
НОВИ Брзо Ослободување Плоча за weifeng 717 ЕИ-717 A Видео Tripod Главата tripod Monopods Брз Чевли Бесплатен Превозот
Модел : W eifeng717
Материјал : алуминиум легура, од нерѓосувачки челик(завртки)
СТАНДАРДНИ Завртки се поврзете со камера : 1/4" и 3/8"
Големина : 80mm(Должина) x 59mm(ширина)
Тежина : 0.080 kg
Нашите Услуги Примерок услуга достапна, ве молиме да побарате повеќе информации
OEM услуга достапна, ве молиме да побарате повеќе информации
По продажбата на услугата , ве молиме да побарате повеќе информации
За НАС 1) Alibaba потврдена злато снабдувач. 2) Кина врвот бренд на фотографија опрема снабдувач. 3) 5-годишно искуство во фотографски индустрија од 2011. 4) Сопствени калапи инструментално и само-иновативен дизајн. 5) Силни R&D тим. 6) Сопствени брендови TOTUI, BEXIN, PROCOLOR. 7) Сите производи што се Ro Hs& CE согласност. 8) Извоз во Европа, Северна Америка, Јужна Америка, Австралија, Азија, Средниот исток, итн. 9) ODM&OEM услуги. 10) Добар по продажба на услуги. плаќање Пред placeing вашата нарачка, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат. гаранција Ако објектот е дефект и кога ќе ја добијат или не сте задоволни со тоа, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Но предмети мора да се врати во фабричка состојба. Ве молиме контактирајте со нас однапред и двојно проверете враќање адреса, пред да се врати. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, ние може да ви испрати нова замена за слободни или да понуди целосна наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако објектот е неисправна на 12 месеци, ние, исто така може да нудат услуга за замена, но ќе мора да плаќаат за дополнителни превозот на трошоците.

Параметри на продукта

търговска марка:
БЕКСИН
Пакет:
ДА
Размер:
60*80mm
Номер На Модела:
kz83
Материал:
Алуминий
Дължина(mm):
80
Ширина (mm):
60
Височина(mm):
10
Тегло(кг):
0.08
Цвят:
Черен
Пакет:
Найлонови торбички

Продукти в категория