0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-19 %
B-11W за Volvo V40 (2012-Onwards), размер: 11 (280 mm) на задната четка за чистачки / задни четка за чистачки и лост

B-11W за Volvo V40 (2012-Onwards), размер: 11 (280 mm) на задната четка за чистачки / задни четка за чистачки и лост

BGN 13.00
BGN 15.98
Продуктът е наличен

Налично


Квалитет : А+ Одделение (Нашата продавница сите wiper е+ одделение pls се земе бесплатно да ред)
( Истакна : Сите за wiper ножеви имаат 3 одделение : A+ A B Оценки )
Ве молиме Потврди големината кога ќе го поставите цел.Ви благодариме!
За Volvo V40
Година : 2012-Наваму
Големина : 11"(280 MM)
Б-11 W
Можеби, исто така, треба пред wiper сечилото
Производ Детали
Посебни пластични+Стаклени влакна скелет.Материјали(PBT+30%GF) се Прилагодат на различни средини
Изгради-во Висок Степен на Пролет Челик
Нерѓосувачки челик Seiko производство,Queching,Калење третман
Нашите гума е направен од 100% natual гума,со
С. P слој,itis уште флексибилен и да се работи со голема
се изврши ceunder Супер-Студена температура(-50 Степен)
и Супер Жешка температура (70 Степен).
Без разлика во поројниот дожд или снег времето.УВ доказ.киселина proog.
Анти-Оксидација.12 месеци гаранција живот
Natual Гума
Добра флексибилност Анти-корозија
Задните Wiper Рака Шоу
Изгради-во Висок Степен на Пролет Челик
Нерѓосувачки челик Seiko производство,Queching,Калење третман
Лесна Заеднички,Многу издржливи,Чиста молчи
Производ Ефект
Бидејќи потекло и година на автомобили се различни,
стакло стилови и големини може да се разликуваат.
Ве молиме бидете сигурни дека ќе го купи стакло стилови и големини.
(1"=25.4 MM или 25ММ)
Инсталација
1.Отстранување на ззп (осигурување), да се добие една завртка дупка
2.Нека дупка стави во завртка колумна, цврсто
фиксна тоа со ореви, а потоа се стави на капакот.
Задните Wiper Сечилото Рака Packge
Пакување со високо квалитетен воздух Балон колона торба Нашата Компанија
Купување Упатство ПРЕД ЦЕЛ :
1.Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, plese контактирајте со нас за детали. 2.Нашата компанија е во близина на најголемиот авто делови на пазарот на Кина, па ние сме многу среќни да се најде било кој додаток или други производи што сакате.

Параметри на продукта

специални характеристики:
избършете дъжд и водата в задния ветровом стъкло
Широчина На Елемента:
5inch
Модел На Volvo:
v40
За Марки Автомобили / Модели:
Волво
търговска марка:
ДЖОЙВЬЮ
Вид На Материала:
каучук, Желязо и пластмаса
Височина На Продукта:
5inch
V40 Година:
2014,2013,2015,2012
Името На Модела:
B-11W
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Тегло На Продукта:
0.15kg
Размер:
11 (инч)
Година:
2012-та-нататък
Марка На Автомобила:
За Volvo V40

Продукти в категория