0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Комбинираната Гумени Предни И Задни Четки Чистачки За Pontiac Vibe Чистачките 2003-2008 Автомобилни Аксесоари

Комбинираната Гумени Предни И Задни Четки Чистачки За Pontiac Vibe Чистачките 2003-2008 Автомобилни Аксесоари

BGN 31.98
Продуктът е наличен

Налично


Комбо Силиконска Гума Предните И Задните Wiper Ножеви За Ford Grand C-Max 2011 Година Па Натаму.Ветробранското Стакло Стакло Автомобил Додатоци Автомобил Додатоци
Fitment :
За Pontiac Атмосфера
Година : 2003-2008
Возачот Големина : 21inch(52.5 см)
Патникот Големина : 18inch(45cm)
Задните Wiper Големина на Ножот : 11inch(28cm)
Меѓународни Големина На :
Производот Се Покаже
Комбо Силиконска Гума Предните И Задните Wiper Ножеви За Pontiac Атмосфера, 2003-2008 Ветробранското Стакло Стакло Автомобил Додатоци
Нашите Производи :
Пакет :
Вашиот поволни коментар :
Времето за испорака е познато како што е подолу
Земјата Прибл.Време на испорака сад 8-15 работни дена Велика Британија/Австралија 10-21 работни дена Канада/Европа/Русија/Шпанија Нормално,14-21 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Јужна Азија/Блискиот Исток Нормално,14-21 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Бразил/Јужна Америка Нормално,14-21 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција
2. Ние ќе брод тоа во рамките во 1 или 2 дена по плаќање потврдена .
3. Адресата ние ќе брод објектот е изведен од информации. Купувачот треба да бидете сигурни дека
превозот адреса е сигурен.
4. Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот стоки,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.
Плаќање

Параметри на продукта

Дължина На Продукта:
A, B
Модел Понтиака:
Вибрация
Тегло На Продукта:
0.3kg
За Марки Автомобили / Модели:
Pontiac
Височина На Продукта:
18inch
Pontiac Vibe-Годината На Производство:
2005,2003,2004,2006,2007,2008
търговска марка:
Partsworld
Името На Модела:
F03/A1-28
специални характеристики:
Почистете предното стъкло
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Широчина На Елемента:
21inch
Вид На Материала:
Естествен Каучук&Висококачествен Метал
Автомобили:
За Pontiac Vibe
Година:
2003 2004 2005 2006 2007 2008
ПРЕДЕН РАЗМЕР НА СЧИЩАТЕЛЯ:
21+18
Размер На Диска Задна Чистачки:
11
Модел автомобил:
Pontiac
Вид На Материала:
ААА Grand естествен каучук
Качество:
Високо Качество С Метална Основа
Основен цвят:
Черен
Година на 1:
2003-2008
Марка На Автомобила:
За Понтиака

Продукти в категория