0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-19 %
20pcs екологичен четка за зъби за никнене на млечни зъби на бебето детска Прорезывающая пръчка дъвча силиконовата четка за зъби пръстени за никнене на млечни зъби хи?

20pcs екологичен четка за зъби за никнене на млечни зъби на бебето детска Прорезывающая пръчка дъвча силиконовата четка за зъби пръстени за никнене на млечни зъби хи?

BGN 4.00
BGN 4.94
Продуктът е наличен

Налично


Пад На Превозот Поддршка
Еколошки Безбедно Teething Четка За Заби Бебе Бебе Teether Стап Chews Силикони Четка За Заби Teething Прстени
Карактеристики : BPA Free,храна одделение силиконски производот се користи за храна одделение силиконски, бесплатно на BPA. Материјали и се сертифицирани од страна на Соединетите американски Држави ФДУ, безбедно и не-токсични, може да се користи безбедно. Материјалот е не-токсични, мека, може да се chewed, да не му наштети на бебето непцата, може да се олесни непријатност на бебето teething период. Со убава форма, светли бои, лесно да се привлечат бебето внимание. Мајките можат да DIY сите стилови кои тие сакаат. Стилови : монистра Боја : сина,розова,зелена,сина,hotpink,црна,сива и сл Големина:12mm
Пакетот Вклучува : 20pcs*бебе teether+1*јаже
Напомена : Мама може да DIY сите стилови како што таа сака. Ве молиме disinfect во врела вода пред употреба.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите
1.

Параметри на продукта

Функция:
Прорезыватель
Материална Характеристика:
bpa безплатно
Форма:
Кръг
Възрастова Група:
7-9 месеца
Номер На Модела:
начални зъби при детето
Материал:
Силикон
Опаковка:
20pcs
Име на продукта:
силиконов детски прорезыватель за зъби
Размер:
12mm
Цвят:
син, розов, зелен, син, hotpink, черен, сив
Тегло:
50g
Материал:
Силикон
Брой:
20pcs
Подходяща възраст:
7-9 месеца
Форма:
Кръгла Форма
ключова дума:
Детски Прорезыватель
Характеристика:
Материалът е нетоксичен, мек, може да се дъвче, за да не навредят на венците на бебето

Продукти в категория